ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:

Besparen op software uitgaven nu voor iedere organisatie in Nederland toegankelijk

Marc Stuifzand, Martijn Meekel en Ed Kost slaan de handen in een om software uitgaven te controleren en verlagen en lanceren License-Reporter.

Amstelveen, 27 september 2016

Rondom het beheren van software licenties is er echter een ding waar ze tegenaan lopen. Veel organisaties die een software asset management tool (SAM tool) hebben aangeschaft halen er vaak niet het maximale rendement uit, doordat het implementeren en bedienen van een SAM tool vaak moeilijker blijkt dan de marketing ervan doet voorkomen. Het is License-Reporter er daarom ook aan gelegen om organisaties te helpen met het controleren en verlagen van software uitgaven door deze ontbrekende kennis deels of geheel in te vullen.

Dit alles wordt mogelijk gemaakt door een software license management service in combinatie met het License-Reporter platform, waardoor klanten hun omgeving in een dashboard kunnen monitoren aangevuld met advies van de License-Reporter consultant.

Het License-Reporter platform is "open" waardoor reeds in de organisatie aanwezige informatie (software gebruik, licenties en contracten) verwerkt kan worden. Dit scheelt niet alleen implementatie tijd, maar ook kosten en snellere toegang tot informatie die de klant helpt om uitgaven aan software te verlagen.

1/3 van het IT budget gaat op aan software, maar weinig organisaties hebben volledig zicht op de aanwezige software en hoe het gebruikt wordt. License-Reporter maakt dit alles transparant, waardoor organisaties nu audit ready zijn, precies weten welke IT assets er in gebruik zijn en welke software er op draait. Het platform verwerkt data voor de desktop, server, data center en cloud omgevingen en houdt rekening met het gebruik van virtualisatie technieken en user based toepassingen zoals Office 365. Door het toevoegen van licentie en contract informatie ontstaat de compliance positie en wordt de klant geadviseerd hoe software en licenties beter ingezet kunnen worden.

Hierdoor worden niet alleen IT, maar ook Finance en Inkoop professionals voorzien van relevante informatie, zodat ze geïnformeerde beslissingen kunnen nemen over software gebruik, licenties en contracten, waarmee ze hun impact vergroten en zo bijdragen aan het verlagen van software uitgaven in de organisatie waar ze allen deel van uitmaken.

De software license management service sluit aan bij de License-Reporter visie die stelt dat licentiemanagement en software asset management automatiseren alleen gaat als alle facetten in de organisatie kunnen worden ingevuld. Vaak is niet alle kennis en kunde in huis. Het gaat verder dan het bedienen van een SAM tool. Omdat interpretatie van licentierechten vaak onderhevig is aan discussie, kan dit niet 100% geautomatiseerd worden. License-Reporter levert dan ook de mix van SAM tools inclusief alle benodigde licentie kennis en expertise.

Meer informatie over License-Reporter is te vinden op:
http://www.license-reporter.nl/licentiebeheer-hoe-het-werkt/

Over License-Reporter:
License-Reporter  is een onafhankelijk managed service provider voor hoogwaardige Licentie Management en Software Asset Management oplossingen. Met het License-Reporter platform bedient License-Reporter organisaties die behoefte hebben aan gestructureerde ondersteuning bij software licentiemanagement uitdagingen in desktop, server, datacenter en cloud omgevingen.

Noot voor de pers: voor meer informatie: http://www.license-reporter.nl/over-license-reporter/

Nederlands perscontact:
Ed Kost van License-Reporter, telefoon: 085 - 888 2703 of per e-mail: info@license-reporter.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 73 dagen
License-Report.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl