www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (8 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

40 procent Europese financials dreigt niet te voldoen aan MiFID II

Utrecht, 20 september 2016 - Ondanks een uitgestelde implementatiedatum naar een jaar later, verwacht een grote groep financiële dienstverleners niet aan de nieuwe Europese richtlijn MiFID II te voldoen. Dat blijkt uit een onderzoek van PA Consulting Group onder Europese investeringsbanken, vermogensbeheerders en private banken.

Door op 1 januari 2018 niet te voldoen aan de beschreven wet- en regelgeving binnen MiFID II, lopen financiële dienstverleners het risico geen transacties voor en met cliënten uit te kunnen voeren. Dit leidt ertoe dat belangrijke bedrijfsprocessen tot stilstand komen.

In het onderzoek van PA Consulting komt naar voren dat vrijwel alle (95 procent) ondervraagde firma’s onderkennen dat hun bedrijfsstrategie wordt geraakt, maar dat slechts 60 procent in staat is tijdig de benodigde maatregelen te treffen. Daarvoor aangevoerde redenen zijn onder meer onvoldoende duidelijkheid over de uiteindelijke vereisten, te hoge druk van regelgeving en lastige marktomstandigheden.

MiFID II (Markets in Financial Instruments Directive) is een herziening van de in 2007 ingevoerde Europese richtlijn MiFID. Deze regelgeving heeft als doelstelling het harmoniseren van de Europese beurshandel en beleggingsmarkt, het beschermen van beleggers en het bevorderen van transparantie van financiële markten om ze efficiënter en veerkrachtiger te maken. PA Consulting raadt financiële dienstverleners die vrezen niet aan MiFID II te voldoen het volgende aan:
  • Maak de impact op de bedrijfsstrategie inzichtelijk
    Nu handelen maakt het mogelijk te profiteren van de kansen die ontstaan door de verstoring die de introductie van MiFID II veroorzaakt. Een gecentraliseerd customer relationship management systeem (CRM) helpt in het sneller en meer consistent bedienen van klanten.

  • Wacht niet af en doe gerichte aannames
    Om verder te komen, moeten financiële dienstverleners een aantal werkbare hypotheses ontwikkelen. Het bijhouden van deze hypotheses in een bestand schept bruikbaar bewijs in latere onderzoeken door toezichthouders.

  • Houd senior management betrokken
    De schaal waarop veranderingen plaatsvinden, heeft een flinke impact op hoe bedrijfsonderdelen handelen. Betrokkenheid van senior stakeholders is cruciaal in het succesvol implementeren van de nieuwe vereisten.

  • Zorg dat programmateams klaarstaan als de uiteindelijke regels bekend worden
    Bedrijven die nu geen initiatief ontplooien, lopen de kans straks met een businessmodel te zitten dat niet past bij het marktlandschap dat MiFID II schept. Dit zorgt voor lage marges en hoge compliance kosten doordat gekozen wordt voor tactische oplossingen en implementaties.
Michiel Krol, data driven risk & compliance expert, zegt: “In de huidige markt moet risk & compliance vaker en flexibeler wet- en regelgeving (waaronder MiFID II) implementeren, terwijl er een toenemende druk is om kosten te beperken. Steeds meer bedrijven zien data als een enabler om meer impact te kunnen maken met minder middelen en zo ook kosten te drukken.

Data kan helpen om:
  • Risico’s handiger en sneller te identificeren, te analyseren en te beperken
  • Processen te vereenvoudigen en efficiënter te maken
  • De werking van risk & compliance beleid herhaalbaar en kostenbewust aan te tonen in de eerste line of defence.
Lees hier het volledige rapport ‘Market in Financial Instruments Directive (MiFID II) – An industry survey into firms’ readiness ahead of MiFID II implementation’.



Over PA Consulting Group
PA is een onafhankelijk bedrijf met meer dan 2600 medewerkers, wereldwijd opererend vanuit kantoren in Noord-Amerika, Europa, Scandinavië, de Golfstaten, en het Azië-Stille Oceaan gebied.

PA Consulting heeft expertise in de sectoren: energie, financiële dienstverlening, gezondheidszorg, biowetenschappen, consumenten en maakindustrie, overheid, defensie en veiligheid, transport en logistiek.

De diepgaande industriekennis gecombineerd met management advies vaardigheden, technologie en innovatie, stelt PA Consulting in staat om conventioneel denken binnen organisaties te doorbreken en uitzonderlijke resultaten te bereiken met een blijvende impact.

Meer informatie: www.paconsulting.com.



PA Consulting Persdesk
Jennifer Schouten
+31 (0)23 555 34 24
paconsulting@yellow-communications.com
www.paconsulting.com
Geplaatst:
Verstreken tijd: 8 jaar en 153 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
PA Consulting contact  

Logo PA Consulting
  +31 30 28 29 791
  www.paconsulting.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo Mollie
Logo Aronto
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100722 persberichten
6766 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15342 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR