www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Qlik organiseert Visualize Your World Tour 2016

Schiphol, 31 augustus 2016Qlik®, leider in visual analytics, organiseert op 12 oktober 2016 in Amersfoort de Qlik Visualize Your World Tour. Het event, dat dit jaar in 30 steden wereldwijd plaatsvindt, biedt deelnemers de kans om te leren hoe visual analytics helpt om conventionele kennis uit te dagen en het hele verhaal in data te ontdekken. Klanten, partners en experts van Qlik vertellen tijdens het event over de nieuwste strategieën en oplossingen om kansen met data optimaal te benutten en innovatie te stimuleren.

Twee gastsprekers nemen tijdens Visualize Your World een keynote voor hun rekening. Zo doen Maurice Verhagen, Global Head of Reporting Services bij Koninklijke Philips Electronics en Adam Nagus, Visual Analytics Lead – Global bij Accenture, hun ervaringsverhalen uit de doeken. Zij vertellen welke impact visual analytics heeft op de ontwikkeling van een organisatie. Daarnaast geven Dan Sommer en Anthony Deighton van Qlik deelnemers inzicht in hoe organisaties kunnen transformeren naar een datagedreven organisatie. De keynotes worden afgewisseld met diverse break-outsessies voor extra verdieping. Gewapend met deze inzichten zijn de deelnemers na Visualize Your World klaar om hun volgende stap te zetten in de datagedreven wereld.

Programma

09:30 uur
Registratie
10:00 uur
Welkom en introductie
10:10uur
Business Keynote: ‘Living in, Working with and Loving Data’,
Dan Sommer, Senior Director – Market Intelligence Lead bij Qlik
10:40uur
Product Keynote: ‘Making Data-Driven Possibilities Possible’,
Anthony Deighton, CTO en SVP Product bij Qlik
11:20uur
Netwerkpauze
11:40uur
Keynote: ‘How to develop a real-time enterprise culture: shortening the time to decision
Maurice Verhagen, Global Head of Reporting Services, Koninklijke Philips Electronics
12:10uur
Lunch
13:00 uur
Break-out sessies en netwerkgelegenheid
15:00uur
Keynote: ‘Become a Data-Driven, Insight-Powered Enterprise
Adam Nagus, Visual Analytics Lead - Global Accenture
15:40uur
Afsluiting sessies
16:00uur
Borrel

Aanmelden en locatie
De Qlik Visualize Your World Tour vindt plaats van 09:30 uur tot 16:30 uur in Theater de Flint in Amersfoort. Deelnemers kunnen zich kosteloos registreren voor dit event via: http://go.qlik.com/VYW-NL.html?sourceID1=webevent

Mis niets
Volg de Qlik Visualize Your World Tour via Twitter: @Qlik_Benelux en #VizYourWorld

------

Over Qlik
Qlik® is het toonaangevende visual analytics platform en de pionier op het gebied van business intelligence, gedreven door gebruikers. Qlik’s portfolio, met cloud-based en on-premise oplossingen, voldoet aan de groeiende behoefte van klanten naar rapportage en visuele self-service analyses voor guided, embedded en op maatgemaakte analytics, ongeacht de locatie van data. Klanten die Qlik Sense®, QlikView® and Qlik® Cloud gebruiken, halen betekenis uit informatie van verschillende bronnen en ontdekken verborgen relaties tussen data. Dit leidt tot inzichten die goede ideeën tot stand brengen. Het hoofdkantoor van Qlik is gevestigd in Radnor, Pennsylvania. Qlik werkt in meer dan 100 landen en heeft meer dan 40.000 klanten wereldwijd.

###

© 2016 QlikTech International AB. All rights reserved. Qlik®, Qlik® Sense, QlikView®, QlikTech®, Qlik Cloud®, Qlik DataMarket®, Qlik Analytics Platform®, Qlik NPrinting™, Qlik Connectors™ en QlikTech logo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.

Meer informatie
Marcommit 
Moniek Jansink
035-5822730 
qlik@marcommit.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 109 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu