ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta en Yopar verlengen partnerschap met vijf jaar

Amsterdam, 28 juli 2016 – Konica Minolta en Yopar sluiten wederom een mantelovereenkomst voor vijf jaar. Yopar ondersteunt foodfabrikanten in binnen- en buitenland bij de inkoop van grondstoffen, verpakkingen, faciliteiten, diensten entechnische zaken. De mantelovereenkomst met Konica Minolta zorgt ervoor dat deelnemende bedrijven - zoals Bieze Food Group, Ardo, Intertaste, Royal Fassin en Van der Meulen - gebruik kunnen blijven maken van de kennis en systemen van Konica Minolta, tegen een scherp tarief en uiterst gunstige condities.

Het afsluiten van de nieuwe mantelovereenkomst betekent dat de samenwerking tussen Yopar en Konica Minolta, die in juli 2011 is gestart, wordt verlengd tot juli 2021. Konica Minolta verzorgt de inventarisaties bij foodfabrikanten in Nederland, België en Duitsland. Aan de hand van de wensen en behoeften van de deelnemende bedrijven adviseert Konica Minolta over de meest geschikte systemen en levert het multifunctionele printers (MFP) conform de mantel met Yopar.

Paul Reijnen, Senior Account Manager bij Konica Minolta, zegt: “De samenwerking met Yopar is de afgelopen vijf jaar erg goed bevallen. Ook de deelnemende bedrijven zijn zeer tevreden over onze verleende diensten en producten. Wij zetten de samenwerking met Yopar dan ook met alle plezier voort. Op dit moment staan er ruim 200 actieve systemen bij foodproducenten die deelnemen aan de gezamenlijke inkoop via Yopar. Dankzij de verlenging van de overeenkomst kunnen we deze bedrijven de komende vijf jaar blijven ondersteunen.”

Chantal Riedijk, Senior Buyer bij Yopar: “Konica Minolta heeft de afgelopen vijf jaar bewezen voor Yopar een solide en betrouwbare partner te zijn. Naast de tevredenheid van de huidige deelnemers over de service en systemen van Konica Minolta, wordt ook de standaard inbegrepen ontzorging op het gebied van onderhoud en beheer van de systemen als zeer positief ervaren. Konica Minolta heeft voor de verlenging van de Yopar-mantel wederom meegedacht over de eisen en wensen van zowel Yopar als de deelnemers. Deze zaken zijn opgenomen in de nieuwe overeenkomst. Wij staan volledig achter de verlenging van de samenwerking voor de komende vijf jaar.”


Contractondertekening Yopar en Konica Minolta. V.l.n.r: Ivo van Rooij, Chantal Riedijk, Paul Reijnen.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV
Konica Minolta Business Solutions Nederland BV is gevestigd in Amsterdam en een dochteronderneming van Konica Minolta Inc. in Tokio. Het maakt deel uit van de divisie Business Technologies van dit Japanse moederbedrijf.

Konica Minolta Business Solutions is dienstverlener op het vlak van ICT, documentgerelateerde processen en digitaal printen en blinkt uit in zakelijke adviesdiensten, implementatie- en beheerdiensten. In dit kader combineert het Optimized Print Services (OPS)-concept van Konica Minolta advies, hardware, softwareoplossingen en beheermogelijkheden die de bedrijfsprocessen van klanten (kosten)efficiënter maken. Om klanten optimaal te ondersteunen met krachtige en duurzame oplossingen investeert technologieleider Konica Minolta continu in R&D.

Met wereldwijd zo’n 43.300 werknemers (stand juni 2016) realiseerde Konica Minolta Inc. een netto-omzet van circa 7,8 miljard euro in het boekjaar 2015-2016.

Ga naar www.konicaminolta.nl en www.konicaminolta.eu voor meer informatie. Verder kunt u in contact komen via Facebook of Twitter.

Termen en productnamen kunnen al dan niet (wettig) gedeponeerde handelsmerken zijn van hun respectieve-lijke eigenaars en worden hierbij erkend.

Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail:konicaminolta@octanepr.com

Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: http://www.konicaminolta-images.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 20 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu