www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Magenta Communicatie

Connexie en Telecommagazine maken doorstart bij Magenta Publishing

De twee bekende telecomvakbladen Connexie Magazine en Telecommagazine maken een doorstart. Magenta Publishing, uitgever van onder meer TBM (in Nederland) en ConneXie (in België) heeft de rechten op deze magazines verworven nadat over de uitgever van die titels, Channel BV uit Mijdrecht,  begin juni het faillissement was uitgesproken.



Magenta Publishing is al geruime tijd een sterke speler binnen de telecomsector met platforms als TBM en Expeditie ICT in Nederland en het magazine ConneXie in België. Het mediahuis is verder actief in de office- en ICT-branche met platforms als KBM en de Officers. Een andere uitgave van Magenta, Kantoor & Efficiency, is recent gefuseerd met Officemagazine waardoor een zeer sterk platform ontstaat voor facilitymanagement, inkoop en ICT-management binnen middelgrote en grote organisaties.

“Het is onze bedoeling om de positie van de krachtige merken Connexie en Telecommagazine binnen de branche verder uit de bouwen”, vertelt Joost Heessels, directeur van Magenta Publishing, enthousiast. “Maar dat niet alleen. We kunnen nu nog beter onze positie als de communicatie- en mediaspecialist in het telecom- en ICT-kanaal verstevigen. Dat we nu in zowel Nederland als in België onder de naam Connexie actief kunnen zijn, maakt de propositie alleen maar sterker.”

Begin juni werd het faillissement uitgesproken over Channel BV, een bedrijf dat niet alleen actief was als uitgever van vakbladen in de telecom- en ICT-markt, maar ook grote bekendheid genoot door het organiseren van aansprekende events, zoals de jaarlijkse uitreiking van de Graham Awards. Met de curator van Channel BV, mr. Jeroen Rouers van de advocaten van  Van Riet te Utrecht, heeft Magenta Publishing eveneens overeenstemming bereikt over de rechten op die naam en het event. Daarnaast is ook het C-levelmagazine ICT Update aan het portfolio toegevoegd.

Magenta Publishing wil rond 15 september a.s. een nieuwe editie van Connexie Magazine laten verschijnen. “Om dit te realiseren streven we ernaar om zoveel mogelijk gebruik te gaan maken van het bestaande Connexie-team voor redactie en sales”, laat Joost Heessels weten. “Inmiddels is de oud-hoofdredacteur van Connexie, HP van Tilburg, bereid gevonden om opnieuw hoofdredacteur te worden. Ook journalist en fotograaf Marco Mekenkamp, die sinds 2008 de eindredactie van het magazine verzorgde, zal op korte termijn het team komen versterken.”
Recent van Magenta Communicatie  
Vrouwen in de top van de ICT: waar zijn ze?

Verstreken tijd: 10 jaar en 73 dagen
Magenta Commun.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl