www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

Lidl gebruikt Software AG-platform voor data-harmonisatie tussen winkels en landensystemen

Wereldwijde data-uitwisseling nagenoeg in real-time dankzij een geïntegreerd platform voor Lidl’s elektronische retail-informatiesysteem

Den Haag, 19 juli 2016 – Eén van Europa’s grootste discount supermarktketens, Lidl Stiftung & Co. KG, zet Software AG’s webMethods integratieplatform en Enterprise Service Bus in om de uitwisseling van data tussen haar winkels en landensystemen en haar centrale retail-informatiesysteem soepel te laten verlopen. Het was voor Lidl enorm belangrijk dat de overstap naar het nieuwe elektronische Lidl retail-informatiesysteem eLWIS (SAP) ondersteund werd door Software AG’s robuuste integratieplatform voor een snelle en soepele integratie van kassa-systemen en andere bestaande systemen.

Lidl’s voorgaande integratiesoftware had zijn grenzen bereikt wat betreft het voldoen aan huidige eisen en toekomstige ontwikkelingen. Dit leverde een zeer uitdagend project op. De nieuwe oplossing moest vele verschillende systemen kunnen integreren, die tot dan toe communiceerden via point-to-point-koppelingen. De internationale uitrol van de geplande 10.000 installaties vereiste nauwgezette coördinatie.

Met deze stap laat Lidl een duidelijke focus zien op de overgang van een gedecentraliseerde data-uitwisseling op winkel- en landniveau naar volledige, gecentraliseerde connectiviteit en nagenoeg real-time exchange.

Lidl opereert in 29 landen, waarvan 27 in Europa, en heeft zo’n 10.000 winkels. Zij sturen hun data allemaal naar het centrale datawarehouse in Neckarsulm, Duitsland. De doelstelling was om een uiterst overzichtelijk en flexibel platform te ontwikkelen dat wordt ingezet in Lidl’s voornaamste IT-centrum en lokale warehouses en winkels. Het platform moest data-uitwisseling tussen alle systemen en met het SAP-platform standaardiseren. Lidl is ondertussen zelfs al in staat geweest om het integratieplatform in andere projecten en landen te hergebruiken.

René Sandführ, Executive Vice President IT ERP Systems bij Lidl: “Dankzij de flexibiliteit van webMethods zijn wij in staat om meer dan 30 systemen uit Lidl’s bestaande infrastructuur te integreren in ons nieuwe retail-informatiesysteem.” Connectiviteit tussen alle winkels en het centrale informatiesysteem geeft Lidl in real-time toegang tot voorraadniveaus. 

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Software AG
Software AG helpt bedrijven en overheidsinstellingen bij het innoveren en differentiëren in de digitale wereld. Software AG en haar partners digitaliseren, integreren en optimaliseren bestaande on-premise en cloud-applicaties efficiënt en effectief.

Het Digital Business Platform van Software AG is gebaseerd op open standaarden. De combinatie van procesmanagement, data- en applicatie-integratie, real-time analytics en enterprise architectuur management in één platform stelt klanten in staat de operationele efficiëntie te vergroten, hun systemen te moderniseren en bedrijfsprocessen te optimaliseren voor een betere besluitvorming.

Software AG bouwt voort op 45 jaar klantgerichte innovatie en is leider in veel innovatieve marktcategorieën volgens toonaangevende IT-analisten. Ruim 4.300 medewerkers zijn werkzaam bij Software AG in 70 landen. In 2015 bedroeg de omzet 873 miljoen euro.

Kijk voor meer informatie op www.softwareAG.com en www.softwareAGblog.nl

Voor meer informatie, neem contact op met:
LEWIS
E-mail: softwareagnl@teamlewis.com
Tel: 040-2354600

Verstreken tijd: 10 jaar en 1 dag
Software AG Ne.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl