www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 70 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Splend

JuriBlox wil juridische markt wakker schudden

Amsterdam, 30 juni 2016 -  Met de lancering van JuriBlox wordt vandaag de juridische dienstverlening uitgedaagd om te veranderen. JuriBlox is een bedrijf met een online product (Software as a Service) voor de professionele markt; advocaten, bedrijfsjuristen, notarissen, inkopers en accountants. De missie is om deze doelgroep te ontzorgen door het automatiseren van juridische documenten en processen, waardoor tijd vrijkomt om de creativiteit en expertise van deze professionals te laten gelden bij meer complexe zaken en advies.

Steven Ras, partner bij ICTRecht: “We zien dat Nederland ten opzichte van het buitenland enorm achterblijft op de markt van legal tech en innovatie in de juridische sector. Daarnaast hebben we gemerkt dat de sector terughoudend is met softwareontwikkeling omdat men risico’s wil vermijden. Afgezien van het aanstellen van enkele innovatiemanagers bij grotere advocatenkantoren en enkele juridische startups, gaan de ontwikkelingen niet snel genoeg in Nederland. Het wordt tijd om te innoveren als juridische professional: doe je dat niet, dan is het een kwestie van tijd voordat de techniek je inhaalt.”

Dat er behoefte is aan dit soort dienstverlening, is al langere tijd duidelijk. “We merken een sterke behoefte uit de markt om de juridische praktijk, het maken documenten, efficiënter te maken. We hebben JuriBlox opgericht zodat we deze groep bedrijven en organisaties kunnen helpen innoveren. Sneller werken, niet meer tegen uurtje factuurtje, een betere kwaliteit en werken met up-to-date juridische bepalingen voor het vormen van eigen maatwerk standaarddocumenten vormen de basis”, legt Niels Winters, business manager van JuriBlox uit.

JuriBlox wil met zijn online documentenplatform de legal techmarkt veroveren en in 2020 marktleider zijn binnen Europa. Dit doen zij door een betere kwaliteit neer te zetten dan de huidige bestaande tools en de gebruiker een grote mate van vrijheid te geven om bijvoorbeeld zelf templates aan te maken. Het aanmaken van juridische documenten via JuriBlox gaat veel sneller, waardoor gebruikers meer tijd overhouden voor andere zaken, zoals het geven van advies aan klanten, praktische zaken en de echte punten op de "i" zetten.

Noot voor de pers

Voor meer informatie:
ga naar www.juriblox.nl. Voor interviewverzoeken en vragen kunt u contact opnemen met Niels Winters, business manager JuriBlox B.V en bij afwezigheid medeoprichter Steven Ras t: 020 - 229 33 45 e: info@juriblox.nl

Wat is JuriBlox?
Het bedrijf is opgericht door de eigenaren van ICTRecht, Arnoud Engelfriet en Steven Ras. ICTRecht is een juridisch adviesbureau op het gebied van ICT- en internetrecht. ICTRecht heeft zich in 10 jaar tijd neer weten te zetten als een belangrijke nichespeler binnen zijn rechtsgebied. Dit is mede tot stand gebracht door het pionieren met de inzet van software om gemakkelijk documenten te creëren via generatoren. Arnoud Engelfriet en Steven Ras hebben ervoor gekozen deze innovatie breed beschikbaar te maken door JuriBlox als een gedegen bedrijf neer te zetten en de software door te ontwikkelen tot wat JuriBlox nu is.

Verstreken tijd: 10 jaar en 70 dagen
JuriBlox B.V. contact  

+31 (0)20 229 33 45
info@juriblox.nl
juriblox.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl