www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco stelt $10 miljoen beschikbaar voor cybersecurity-opleidingen

Wereldwijd programma om het enorme tekort aan securityspecialisten terug te dringen

Amsterdam, 14 juni 2016 – Cybersecurity is essentieel fundament dat bedrijven nodig hebben om zich te beschermen, vertrouwen te wekken, sneller te reageren, meer toegevoegde waarde te bieden en te groeien. Uit onderzoek komt naar voren dat er wereldwijd in 2019 een tekort zal zijn aan 2 miljoen cybersecurityspecialisten. Om deze kloof te helpen dichten introduceert Cisco het Global Cybersecurity Scholarship programma, een opleidingsprogramma dat voor studenten wereldwijd toegankelijk is. Daarnaast heeft Cisco de certificeringen op securitygebied verbeterd.

Fred Noordam, Cybersecurity Lead Nederland van Cisco: “Cybersecurity is cruciaal voor digitaal succes. Vele CEO’s wereldwijd laten ons weten dat hun vermogen om te innoveren wordt gehinderd door securityzorgen. Dit betekent een grote vraag naar vaardigheden die vandaag de dag niet op grote schaal beschikbaar zijn. We hebben dit programma opgezet om de ontwikkeling van nieuw talent een vliegende start te geven. Het geeft ook de mogelijkheid om de IT security-industrie te diversifiëren en mensen overal ter wereld te bereiken - veteranen, vrouwen en degenen die aan het begin van hun carrière staan – en hen te inspireren een cyberprofessional te worden. Zo maken we een begin om het enorme tekort aan securityprofessionals aan te pakken.”

Het Global Cybersecurity Scholarship Program
  • Om het tekort aan securitytalent aan te pakken, zal Cisco $10 miljoen investeren in een Global Cybersecurity Scholarship Program dat een looptijd heeft van twee jaar.
  • Cisco gaat trainingen, mentor-begeleiding en certificering aanbieden, gericht op een functie als Security Operations Center analist.
  • Cisco biedt het programma aan in samenwerking met grote Cisco Authorized Learning Partners. Het programma gaat van start in augustus 2016 en is bedoeld om de securitykenniskloof aan te pakken en studenten voor te bereiden op de huidige en toekomstige uitdagingen op het gebied van netwerksecurity die zij in hun werk zullen tegenkomen.
Updates Certificeringen
  • Cisco introduceert een nieuwe Cyber Ops Certification en reviseert de CCIE Security Certification
  • CCNA Cyber Ops richt zich op de rol van securityanalist in een Security Operations Center (SOC) waar systemen worden gemonitord en aanvallen gedetecteerd. Het laat IT’ers kennismaken met enkele van de vaardigheden die in een SOC nodig zijn en geeft inzicht in hoe de respons wordt gecoördineerd.
  • CCNA Cyber Ops is een uitbreiding van Cisco’s huidige certificeringsaanbod op associate-niveau. Hiertoe behoort ook de CCNA Security kwalificatie die gericht is op de beheerdersrol binnen netwerkbeveiliging.
  • De CCIE Security revisie is gericht op nieuwe vaardigheden op expertniveau en opleidingen die nodig zijn securitymedewerkers voor te bereiden op evoluerende technologieën en dreigingen. Deze revisie omvat evaluaties met betrekking tot de nieuwste securitytechnologieën, waaronder Advanced Threat Protection, Advanced Malware Protection, Next-Generation IPS, virtualisatie, automatisering en informatie-uitwisseling. Dit omvat ook een nieuwe benadering van evaluaties, gericht op het zeker stellen dat de kandidaten kunnen laten zien dat zij beschikken over de kennis en vaardigheden met evoluerende technologieën zoals netwerkprogrammeerbaarheid, cloud en Internet of Things.

----------

Over Cisco
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd leider in IT en helpt organisaties optimaal gebruik te maken van de kansen van morgen, door te laten zien wat er mogelijk is door zaken te verbinden die voorheen niet verbonden waren. Kijk voor het laatste nieuws op http://thenetwork.cisco.com. Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com, www.cisco.nl en voor mobiele gebruikers via http://m.cisco.nl. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u op de EMEAR Network: http://ciscoemearnetwork.com of in de Cisco Newsroom: http://newsroom.cisco.com.

Voor meer informatie: 
Check Twice
Cisco Persdesk
Tel: 023 562 8208
E-mail: cisco@checktwice.nl


Verstreken tijd: 10 jaar en 34 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu