ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Nieuwe Solid Edge ST9 is snel en flexibel inzetbaar vanuit de cloud

  • Ontwerpen en voorkeuren zijn vanaf elke locatie bereikbaar
  • Cloud maakt datamanagement schaalbaar en legacy ontwerpdata sneller verplaatsbaar
's-Hertogenbosch, 18 mei 2016 - De nieuwste versie van Solid Edge® van Siemens PLM Software is eenvoudig en flexibel te bereiken in de cloud, inclusief de gebruikersvoorkeuren als de tools om te samenwerken. Daarnaast biedt het datamanagementmogelijkheden, zonder dat de hulp van de IT-afdeling nodig is. Hierdoor kunnen gebruikers hun CAD-modellen eenvoudig indexeren, terwijl nieuwe migratietools oude ontwerpgegevens vanuit vrijwel elk CAD-systeem snel kunnen omzetten.

Solid Edge ST9 biedt tevens een eenvoudige upgrademogelijk naar het Siemens Teamcenter® portfolio, als er meer wordt gevraagd qua datamanagement. Ook is er een aanzienlijk verbeterde integratie met Teamcenter om de kritieke datamanagementtaken eenvoudiger af te ronden.

De nieuwe cloud-structuur zorgt dat de software sneller en flexibeler kan worden ingezet, gebruikers krijgen eenvoudiger toegang en het maakt samenwerken tussen teams op verschillende locaties mogelijk. Licenties en voorkeuren worden opgeslagen in de cloud, waardoor gebruikers overal en altijd op hun persoonlijke omgeving kunnen inloggen. Solid Edge ST9 voegt ook dataopslagmogelijkheden toe via cloud-enabled vaulting, zodat gebruikers hun ontwerpdata gecontroleerd kunnen opslaan en delen met anderen zoals leveranciers of klanten. Het vaulting kan met populaire software zoals Dropbox, OneDrive® software, Google Drive™ online storage service en Box. Hiermee kunnen gebruikers efficiënt online werken, maar behoort offline werken ook altijd tot de mogelijkheden.

"De implementatie van Solid Edge is nog nooit zo snel of eenvoudig geweest", zegt John Miller, Senior Vice President, Mainstream Engineering Software, Siemens PLM Software. "Solid Edge ST9 biedt de meest flexibele licentiemogelijkheden. De combinatie met de nieuwe cloud-mogelijkheden helpt ons verder in ons doel om software te leveren, waarmee onze klanten zelf kunnen kiezen hoe ze het kopen, gebruiken en ermee samenwerken."

De nieuw ingebouwde datamanagementtool geeft gebruikers meer controle over steeds groter wordende volumes van CAD-data. Het biedt ze zoekmogelijkheden naar bestanden en eigenschappen, evenals een impactanalyse. Databasesoftware installeren is niet meer nodig en er zijn geen databasetabellen om bij te houden. De nieuwe ontwerpmanagementtool zorgt voor een snel en simpel beheer van revisies en versies, verbetert de data-organisatie en -consistentie significant, en versnelt de afronding van dagelijkse datamanagementtaken.

De verbeterde integratie met Teamcenter bevat een nieuwe 'ribbon bar' voor geconsolideerde toegang tot de datamanagementtaken en bevat een nieuw geïntegreerd venster voor Active Workspace. De 'ribbon bar' helpt ontwerpers om 'where-used'-zoekopdrachten snel uit te voeren en om Teamcenter-workflows te starten. Het is eenvoudig om informatie te bekijken en bewerken, en laat zien hoe data wordt gesynchroniseerd. Dat versnelt de leercurve van nieuwe gebruikers en helpt bestaande gebruikers om deze taken sneller en beter uit te voeren. Active Workspace is een intuïtieve, visuele en gepersonaliseerde omgeving voor directe toegang tot informatie. Dit helpt ontwerpers om eenvoudige zoekopdrachten uit te voeren, om vervolgens onderdelen te slepen in Solid Edge en ze te bewerken of om op een samenstelling te plaatsen.

Nieuwe migratietools zijn gebouwd op de bestaande toolset om CAD-data te kunnen importeren. Zo kan bijvoorbeeld de associatie tussen modellen en tekeningen in SolidWorks® software worden gemigreerd naar Solid Edge. Daarnaast zorgt een Solid Edge 2D to AutoCAD® softwaretool dat elementen naadloos vanuit Solid Edge naar AutoCAD kunnen worden verplaatst. Solid Edge ST9 geeft tevens eenvoudig toegang tot 2D-ontwerpen in Siemens Catchbook™ software om snel 3D-modellen te kunnen ontwerpen en om professionele technische tekeningen te kunnen maken van schetsen.

De introductie van Solid Edge ST9 staat deze zomer gepland. Meer informatie is te vinden op www.siemens.com/plm/ST9.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Siemens PLM Software, een business unit van de Siemens Digital Factory Division, is een wereldwijde leverancier van product lifecycle management (PLM) en manufacturing operations (MOM) -software, -systemen en -diensten met meer dan negen miljoen licenties en meer dan 77.000 klanten wereldwijd. Het hoofdkantoor is gevestigd in Plano, Texas.

Siemens PLM Software werkt samen met zijn klanten aan het leveren van software voor de maakindustrie, waarmee bedrijven met relevante innovaties overal ter wereld een duurzaam concurrentievoordeel behalen.
 
Meer informatie over de producten en diensten van Siemens PLM Software staat op http://www.siemens.nl/plm.

Contactgegevens:
Siemens PLM Software
Ronald Meijerink
Tel: +31 (0) 73 680 2532
E-mail: ronald.meijerink@siemens.com

Voor verdere persinformatie en fotomateriaal kunt u contact opnemen met:
LEWIS
Tel: + 31 (0) 40 235 4600
E-mail: siemensbenelux@teamlewis.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 4 dagen
Siemens PLM So.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR