ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Integratiesoftware van Talend decodeert Panama Papers

Onderzoeksteam gebruikt de kracht van Open Source om nieuwe inzichten te ontlokken aan het grootste informatielek in de geschiedenis

Amsterdam – 10 mei 2016 – Talend, vooraanstaand leverancier van big data and cloud integratie oplossingen, maakt vandaag bekend dat de International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ) zijn Data Integratie technologie gebruikt bij haar onderzoek naar de Panama Papers. Dit omvat een lek van meer dan 11,5 miljoen versleutelde documenten die details onthullen van organisaties die de hulp benutten van een advocatenkantoor in Panama om geld weg te sluizen.

ICIJ gebruikt Talends open source integratiesoftware om meer dan 2,6 TB te laden aan ongestructureerde data in een Neo4j grafische database. Deze gebruikt het Linkurious graph visualization platform om informatie te ordenen en toegankelijk te maken. De data omvatten bestanden uit relationele databases, e-mails en verscheidene andere typen bestand die gaan over de 215.00 offshore bankrekeningen en brievenbusfirma's die het advocatenkantoor en zijn voorgangers in het leven hebben geroepen voor duizenden individuen tussen 1977 en 2015.

“Als data-analyse project zijn de Panama Papers op verschillende niveaus belangwekkend. We hebben het hier over werk dat intuïtieve big data technologie nodig heeft”, zegt Laurent Bride, CTO van Talend. “We zijn er erg mee ingenomen dat onze oplossing is gebruikt in dit project, samen met onze partner Neo4j met wie we al heel lang samenwerken.”

De documenten uit dit belangwekkende lek zijn aanvankelijk aangeboden aan de Duitse krant Süddeutsche Zeituing. Deze heeft de informatie gedeeld met ICIJ dat zijn hoofdkantoor in Washington heeft. Dit is een netwerk van onafhankelijk werkende onderzoeksjournalisten in de hele wereld met meer dan honderd mediapartners. Later vandaag zal de ICIJ een doorzoekbare database openbaar maken. Hierin zit informatie over meer dan 200.000 offshore entiteiten die onderdeel uitmaken van het onderzoek naar de Panama Papers. Tevens informatie over meer dan 100.000 aanvullende bedrijven die onderdeel waren van de studie van ICIJ Offshore Leaks investigation uit 2013. Door de software van Talend te gebruiken lukt het ICIJ om snel de verbanden helder te krijgen tussen de geheime informatie over offshore bedrijven en de mensen die erachter zitten.

Over Talend
Talends integratie-oplossingen geven data-gedreven organisaties de mogelijkheid om meer waarde uit al hun data te halen. Door native ondersteuning van moderne bigdata-platformen maakt Talend integratieprojecten makkelijker en helpt het IT-afdelingen beter en sneller te reageren op de eisen van hun organisatie, met voorspelbare kosten. De schaalbare en toekomstgerichte opensource-oplossingen van Talend bieden een oplossing voor bestaande en toekomstige eisen op het gebied van integratie. Talend is niet-beursgenoteerd. Het hoofdkantoor is gevestigd in Redwood City, California. Meer informatie op www.talend.com en op twitter: @Talend.


Verstreken tijd: 10 jaar en 48 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Talend contact  

+1 (650) 539 3200
www.talend.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl