www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:

ElectroStyling benoemt Gerald Schouten tot commercieel directeur

Landelijke organisatie betrekt nieuw, smart hoofdkantoor in Ede

Ede, 20 april 2016ElectroStyling, het smart interieuradviesbureau van Nederland, heeft Gerald Schouten aangesteld als commercieel directeur. Schouten is verantwoordelijk voor het uitbreiden van het netwerk van aangesloten ElectroStylisten in het land en uitbouwen van de contacten met leveranciers van smart technologie.



Ook is het centrale hoofdkantoor van ElectroStyling verhuisd naar Ede. De laatste jaren heeft ElectroStyling een sterke groei doorgemaakt. Het nieuwe kantoor, dat geheel smart is ingericht, ligt centraal en is daarmee zeer goed bereikbaar. Het dient als showcase voor de oplossingen die ElectroStyling voor klanten realiseert. Een plek waar nieuwe ideeën en concepten getest worden en producten en diensten getoond worden. Het is daarnaast een ideale plek om trainingen voor het team van landelijk opererende ElectroStylisten te organiseren.

Met het vooruitzicht op groei en nieuwe klanten was het van belang om het team uit te breiden. Schouten is bij zijn benoeming ook mede-eigenaar geworden van ElectroStyling, Volgens Rudirick de Jong, oprichter van ElectroStyling, is dit het ideale moment om de organisatie te versterken. “Gerald Schouten is een zeer ervaren Sales / Commercial director met de capaciteiten en het netwerk waarmee we ElectroStyling naar een nog hoger niveau brengen. Zijn benoeming past in onze visie voor de toekomst: Nederland Smart ready maken.”

Verstreken tijd: 10 jaar en 3 dagen
ElectroStyling contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl