www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

THR kiest voor myBrand Private Cloud

Geertruidenberg, 12 april 2016 – De groothandel in doe-het-zelf producten, THR breidt de samenwerking met SAP-dienstverlener en -kennispartner myBrand uit. Naast het functioneel en technisch support van de SAP-omgeving, maakt THR nu ook gebruik van myBrand Private Cloud hosting. De hele SAP-omgeving van de groothandel wordt door myBrand beheerd. Mede door ontzorging op het gebied van back-up faciliteiten, uptime en performance van de servers, kan THR zich richten op haar core business. De transitie naar de myBrand Private Cloud resulteert in flexibiliteit en schaalbaarheid, gecombineerd met maximale uptime en performance. 

THR stond voor de keuze om haar hardware te vervangen of naar een alternatief te zoeken. Hosting door myBrand bleek voor de groothandel de beste keuze. Doorslaggevend was de bestaande vertrouwensrelatie met myBrand. Tijdens de eerdere procesautomatisering en -optimalisering heeft THR ervaren dat myBrand beloftes waarmaakt. De stap om de verantwoordelijkheid voor de hosting bij myBrand te beleggen was hierdoor minder groot. Daarnaast zijn de kosten die nu betaald worden voor hosting niet in verhouding tot de aanschaf van een eigen serveromgeving met gelijkwaardige uptime en back-up oplossing.

Dankzij de nieuwe hardware is de performance verbeterd. Hierdoor kan THR meer batches draaien in het ‘nachtwindow’, waardoor het te leveren materiaal sneller klaar staat en er ruimte ontstaat om meer opdrachten te verwerken. THR verhoogt hiermee de service richting de klant (retailers en etailers). Ook de interne klant (medewerkers) profiteert van de keuze vanwege een verbeterde transactie snelheid.

Jörgen Holtmüller, ‎Supply Chain Manager bij THR: “Dankzij myBrand Private Cloud kunnen we meebewegen met veranderingen in ons speelveld. Zo zien we bijvoorbeeld dat onze klanten een steeds grotere behoefte hebben aan realtime inzicht in de voorraad. Daar komt veel datacapaciteit bij kijken. Het is prettig om hierin gemakkelijk te kunnen opschalen, net als voor toekomstige projecten in de myBrand Private Cloud. Maar ook downsizen moet een optie zijn. Bij myBrand zijn we aan het goede adres. Zij denken mee vanuit ons belang en geven gevraagd en ongevraagd advies over zaken die beter of anders kunnen.”

Paul van Ingen, relatiemanager bij myBrand: “Het is fantastisch om in deze samenwerking de volgende stap te zetten. We hebben een stevige basis gelegd met procesautomatisering en -optimalisatie, zodat THR de beste service aan klanten kan verlenen. Zo wordt het logistieke deel van één van de twee magazijnen van THR aangestuurd door SAP. Dit is een mooi samenspel van mensen en robots. De afgelopen jaren hebben we elkaar goed leren kennen. Ook tijdens de transitie naar de myBrand Private Cloud bleken we een sterk team. Inmiddels is onze relatie uitgegroeid tot een partnership.”

-----------------

Over myBrand
myBrand biedt de nieuwe servicestandaard voor SAP-dienstverlening. De leidende kernwaarden zijn lange termijn relaties, een geïntegreerde dienstverlening en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Met deze kernwaarden onderscheidt myBrand zich niet alleen door de nauwe manier van samenwerken met haar klanten, ook staat myBrand inmiddels bekend als de SAP-dienstverlener die echt verantwoordelijkheid neemt voor succesvolle ICT bij haar klanten. myBrand biedt SAP-diensten op het gebied van advies, implementatie, projecten, support en exploitatie. Het bedrijf bestaat 10 jaar en heeft vestigingen in Geertruidenberg, Apeldoorn en Amstelveen. Er werken meer dan 200 mensen. Meer informatie is te vinden op www.mybrand.nl

Over THR 
THR is toeleverancier aan Doe-Het-Zelf (DHZ) ketens & winkels in Nederland. THR ontwikkelt DHZ assortimenten onder bekende namen zoals Skandia en Hendrik Jan. Daarnaast verzorgt THR een groothandelsfunctie voor ruim 800 DHZ merken zoals Histor, Bison, 3M, AXA. THR heeft bovendien een sterke positie opgebouwd als fulfilment partner voor retailers en etailers. De logistieke activiteiten zijn geconcentreerd in Apeldoorn vanuit twee ‘state-of-the-art’ warehouses. Meer informatie is te vinden op www.thr.nl

Meer informatie
Marcommit
Pauline van Die
035-5822730
mybrand@marcommit.nl
Recent van myBrand  
myBrand Conclusion behaalt Business AI Operations-certificering als enige Nederlandse SAP-partner

myBrand Conclusion versterkt strategische koers met focus op innovatie en nieuw leiderschap

Verstreken tijd: 10 jaar en 32 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
myBrand contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu