www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Ton van der Meer doet eerste pre-keynote tijdens Salesforce World Tour

Oprichter CRMWaypoint verklaart de nieuwe rol van de IT-partner in het cloudtijdperk.

Hilversum, 11 april 2016 – Ton van der Meer, CEO en oprichter van CRMWaypoint, is één van de  pre-keynote-sprekers tijdens de Salesforce World Tour Amsterdam. Van der Meer zal tijdens de pre-keynote ingaan op de visie van Accenture Cloud First, waar CRMWaypoint sinds januari dit jaar onderdeel van is, en de rol van snelheid bij implementaties van cloudomgevingen.

De Salesforce World Tour wordt voor het vierde jaar op rij georganiseerd en is met naar verwachting 5.000 bezoekers het grootste gratis evenement voor businessinnovatie in Nederland. Op het programma staan onder andere de Customer Succes Expo, de opening van de Girlsday en een keynote van Neelie Kroes, die sinds begin dit jaar zitting heeft in de Raad van Commissarissen van Salesforce. Ton van der Meer, CEO en oprichter van CRMWaypoint en sinds januari dit jaar onderdeel van Accenture, zal voorafgaand aan de keynote het podium bestijgen.

Snelheid
Volgens van der Meer is de rol van een partner bij een cloudimplementatie anders dan vroeger het geval was en dat komt met name door de snelheid waarmee technologie gebruikt kan worden. Technologie is door de opkomst van cloud computing en ‘mobile’ zeer toegankelijk geworden, waardoor het eenvoudig is om businessprocessen te innoveren. Lag de nadruk bij een implementatie vroeger vooral op techniek, ligt de focus tegenwoordig op snelheid. Het inrichten van een oplossing en de adoptie door gebruikers is belangrijk geworden en de implementatieconsultant moet met name kennis hebben van bedrijfsprocessen en kwaliteiten hebben op het gebied van projectmanagement. 

Accenture
“Cloudimplementaties zijn echt een apart specialisme. Ze zijn wezenlijk anders dan de IT-implementaties uit de oude wereld. Accenture Cloud First is de divisie van Accenture die zich speciaal heeft toegelegd op het implementeren van cloudomgevingen en gebruikt daarbij alleen A-merken. Accenture is, na de overname van CRMWaypoint, met 620 projecten bij 250 bedrijven de grootste implementatiepartner van Salesforce in de Benelux en uitstekend gepositioneerd om bedrijven te begeleiden bij hun digitale transformatie,” aldus Ton van der Meer.


Van links naar rechts: Bart Greve (CCO CRMWaypoint), Parker Harris (Co-founder Salesforce) en Ton van der Meer (CEO CRMWaypoint)

Dit jaar vindt de World Tour plaats op donderdag 14 april in de Amsterdam RAI. CRMWaypoint en Accenture zijn uiteraard aanwezig en zijn te vinden in de grote hal. Klik hier om u gratis te registreren voor dit evenement.

##

Over CRMWaypoint
CRMWaypoint is hét Salesforce-kenniscentrum in de Benelux. Ruim 620 Salesforce-projecten bij 250 bedrijven en instellingen in alle branches, in binnen- en buitenland, werden de afgelopen zes jaar al succesvol uitgevoerd. De experts van CRMWaypoint helpen organisaties bij het transformeren naar het cloud-tijdperk. CRMWaypoint levert businessadvies, helpt bij de integratie in het bestaande IT-landschap, ontwikkelt apps en maatwerksoftware, implementeert Salesforce-technologie en geeft hierin trainingen. Met de Waypoint-propositie worden de beloften van Software-as-a-Service (SaaS), zoals lage investeringskosten, snelle time-to-market, goede ROI en een hoge flexibiliteit, waargemaakt. CRMWaypoint is een ‘cloud born’ Salesforce Gold Alliance Partner en sinds januari 2016 onderdeel van Accenture Cloud First.
Zie voor meer informatie: www.crmwaypoint.nl of op Twitter via @CRMWaypoint.

Meer informatie voor de pers
Lubbers De Jong
Bram Semeijn
T: 020 205 04 48
M: 06 153 72 363
bram@lubbersdejong.nl

CRMWaypoint
Ton van der Meer
T: 035 538 5070
M: 06 161 18 040
ton.vandermeer@crmwaypoint.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 98 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
CRMWaypoint contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl