www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Gigaset pro gecertificeerd voor My-Connect-platform (Mitel Telepo) van BusinessCom

Certificering biedt totaaloplossing van cloudplatform en zakelijke Gigaset pro-oplossingen

Arnhem, 05 april 2016 – Gigaset pro, leverancier van innovatieve zakelijke-communicatieoplossingen voor organisaties, is gecertificeerd voor het My-Connect-platform (Mitel Telepo) van BusinessCom – de distributeur van IT-, VoIP- en telecommunicatieoplossingen. Met My-Connect biedt BusinessCom klanten een aantal cloudgebaseerde diensten – waaronder hosted telefonie, SIP-trunking, Access xDSL of FttH-verbindingen en VAMo. Dankzij de certificering van diverse Gigaset pro-producten – waaronder singlecell- en multicell-DECT-oplossingen en de Maxwell Basic, 3 en 10 – voor het My-Connect-platform, bieden Gigaset pro-resellers eindklanten vanaf nu een totaaloplossing inclusief cloudplatform en gecertificeerde producten. Zo profiteren eindklanten nog meer van de reseller als one-stop-shop.

Het My-Connect-platform en Gigaset pro
My-Connect biedt alle mogelijke telefonietoepassingen waaraan organisaties behoefte hebben: van gewoon bellen met een vast toestel tot en met een geïntegreerde oplossing tussen verschillende toestellen. Het is gebaseerd op het Telepo-platform van Mitel en is de eerste clouddienst in Nederland, die werkt op dit platform. Telepo is een uiterst betrouwbaar platform dat wordt gebruikt door meer dan vijftien serviceproviders in Europa – waaronder Tele2 en Telia uit Zweden –, die gezamenlijk al ruim driehonderdduizend actieve poorten hebben, verdeeld over tienduizend organisaties. My-Connect wordt exclusief aangeboden door BusinessCom.

Pieter van Eldonk, directeur van BusinessCom: “We zijn zeer tevreden met de certificering van de Gigaset pro-producten voor ons My-Connect-platform. Het biedt ons veel kansen om nog succesvoller te zijn en de adresseerbare markt verder te vergroten. Als onderdeel van het Gigaset pro Partner Network werken we al geruime tijd samen met Gigaset pro. Met de certificering breiden we ons platform verder uit met innovatieve zakelijke-communicatieoplossingen, waaronder de gloednieuwe vaste-IP-telefoons Maxwell Basic en Maxwell 3, en de verschillende singlecell- en multicell-DECT-oplossingen van Gigaset pro voor uitstekende geluidskwaliteit.”

Bas Bakker, Technical Salesmanager Benelux bij Gigaset pro: “De certificering is niet alleen goed nieuws voor Gigaset pro-resellers die klanten vanaf nu een totaaloplossing bieden en zo een grotere afzetmarkt creëren. Ook de eindgebruiker profiteert en krijgt toegang tot een complete lijn van communicatieoplossingen compatibel met het My-Connect-platform, waardoor zij altijd beschikken over een betrouwbare, hoogwaardige en bewezen communicatieoplossing. Inclusief techniek van Duitse kwaliteit en ontworpen met de focus op de gebruikerservaring.”

###

Over Gigaset pro
Gigaset pro – onderdeel van de Gigaset Group – bedient zakelijke klanten over de gehele wereld met zijn brede portfolio van premium producten en biedt professionele communicatieoplossingen, op maat gemaakt, voor elk bedrijf. De producten van Gigaset pro zijn erop gericht uitstekende prestaties te leveren op elk gebied – of dat nu gebruiksvriendelijkheid, flexibiliteit of compatibiliteit is. Gigaset distribueert zijn pro-portfolio via een netwerk van gecertificeerde partners met een focus op EMEA.

Neem voor meer informatie contact op met:
LVTPR
Eline Alberts / Marcel Klein
T 030 65 65 070
E gigasetpro@lvtpr.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 103 dagen
Gigaset contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl