www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 45 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Meltwater versterkt zijn media intelligence-oplossing met de overname van Encore Alert

San Francisco (Californië, VS), 29 maart 2016 – Meltwater, de internationale marktleider in media intelligence-oplossingen, maakt de overname van Encore Alert bekend. Het aan de Amerikaanse oostkust gevestigde Encore Alert biedt een ´Software as a Service´-platform (SaaS) dat kunstmatige intelligentie benut om online informatie direct te filteren op kritieke en actiewaardige inzichten, of ´Actionable Intelligence´, en zodoende de marketing- en PR-inspanningen van bedrijven te verbeteren.

Jorn Lyseggen, CEO Meltwater “We verdrinken in een zee aan social-mediaberichten en het is daarom de kunst juist de belangrijke informatie eruit te halen en de informatie die het waard is om actie op te ondernemen”, zegt Jorn Lyseggen, oprichter en CEO van Meltwater. “De mensen van Encore Alert zijn uiterst gedreven om juist dat probleem op te lossen. De afgelopen drie-en-een-half jaar hebben ze er onvermoeibaar aan gewerkt om de chaos met behulp van kunstmatige intelligentie terug te brengen tot een handvol dagelijkse meldingen. Hun algoritmes worden al met succes toegepast door grote merken als Denver Broncos, Le Creuset en CES, om bovenop mogelijke crises te zitten en belangrijke gebeurtenissen en trends te ontdekken.”

Algoritme
Encore Alert gebruikt zijn eigen algoritme:
  • om online informatie voortdurend te ordenen;
  • om bedrijfsspecifieke trends naar boven te halen;
  • om de interacties van belangrijke ´influencers´ te volgen; en
  • om gebruikers te voorzien van bedrijfskritische inlichtingen over de branche.
Encore Alert stuurt alleen waarschuwingen over de meest dringende conversaties. Dat ontlast marketeers van de taak om overweldigende hoeveelheden data op hun dashboards door te spitten, zodat zij zich kunnen concentreren op wat er werkelijk toe doet.

Klantennetwerk
Encore Alert CEO James Li zegt: "We zijn erg enthousiast dat we onderdeel van Meltwater worden. Het aantal online merk-conversaties blijft razendsnel groeien, en daarmee de behoefte aan slimme meldingen die marketing- en PR-professionals helpen te focussen. Meltwater deelt onze visie. We kijken er naar uit om de oplossing in samenwerking aan te bieden aan Meltwater´s duizenden klanten wereldwijd."

Jorn Lyseggen: “Door Encore Alert´s merkeigen technologie te integreren met ons social media-aanbod, zijn we nog beter gepositioneerd om onze 24.000 klanten te helpen om:
  • de groei van hun volgersaantallen te versnellen;
  • de betrokkenheid te vergroten;
  • meer verkeer uit verwijzingen te genereren (´referral traffic´); en om
  • hun merkreputatie te versterken.”
“Meltwater´s overname van Encore Alert is de volgende stap in onze missie om de slimste software ter wereld te bouwen waarmee verantwoordelijken geïnformeerde beslissingen kunnen nemen, gebaseerd op ´Outside Insight´: inzichten verkregen uit informatie van buiten de eigen bedrijfsmuren.”

Over Meltwater
Meltwater helpt bedrijven beter geïnformeerde zakelijke beslissingen te nemen, gebaseerd op ´Outside Insight´. Meer dan 24.000 bedrijven gebruiken het Meltwater media intelligence-platform om bovenop de miljarden online conversaties te kunnen zitten, er relevante inzichten uit te halen en ze te gebruiken om hun merk te bewaken en de concurrentie voor te blijven. Vanuit 50 kantoren op 6 continenten, biedt Meltwater een persoonlijke, wereldwijde dienstverlening op basis van plaatselijke ervaring.

De Meltwater Entrepreneurial School of Technology (MEST), is een nonprofit-organisatie die aan de wieg wil staan van nieuwe generaties met jonge ondernemers.

Mail voor meer informatie over dit persbericht naar meltwater@publiekswerk.nl, of bel (020) 486 21 39. Volg Meltwater ook Twitter, Facebook, LinkedIn en YouTube of bezoek Meltwater.com/nl.

Over Encore Alert
Encore Alert past kunstmatige intelligentie toe om marketeers snel opkomende trends, crises en belangrijke vermeldingen snel en automatisch te laten ontdekken en erop te reageren. Encore Alert is opgericht in 2013 met kapitaal van topinvesteerders als 500 Startups, HBS Angels en NextGen Venture Partners. In maart 2016 is Encore Alert overgenomen door Meltwater, de internationale marktleider in media intelligence oplossingen.

Meer media-informatie - niet ter publicatie
PublieksWerk bv
Piet van Reeuwijk
(020) 486 21 39

Meltwater Amsterdam
Saskia van Gemert
(020) 241 57 69

Verstreken tijd: 10 jaar en 45 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Meltwater contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR