Breukelen, 29 maart 2016 – Tijdens
Intertraffic Amsterdam 2016, ‘s werelds grootste vakbeurs op het gebied van infrastructuur, verkeersmanagement, veiligheid en parkeerbeheer, toont
Xerox haar innovaties rondom stedelijke mobiliteit, waaronder de nieuwste parkeeroplossingen.
“Van parkeren op straat of in een parkeergarage tot het registreren van boetes, elektronische tolheffing en fotoherkenning bij overtredingen, Xerox levert oplossingen om het leven gemakkelijker te maken voor zowel exploitanten als reizigers”, aldus Jo Van Onsem, Group President, International Public Sector bij Xerox.
Op stand 2.304 in Hal 2 showt Xerox haar nieuwste off-street parking-oplossing, het Xerox Multipark Codex Parking System dat beschikt over:
- 2D-barcodetechnologie dat ultrasnelle verwerking van tickets mogelijk maakt en een betere doorstroming van het verkeer bij het op- en afrijden van een parkeerterrein realiseert.
- Ticketless parkeermanagement, waarbij papieren tickets voor toegang, betaling en uitrit vervangen worden door een Near Field Communication (NFC)-applicatie op een smartphone en kentekenherkenning. Dit zorgt voor snellere doorvoer bij in- en uitrijden. Tevens rekent de oplossing af met de noodzaak voor klanten om papieren tickets te gebruiken en te bewaren en parkeerbeheerders hoeven geen tickets meer in te kopen.
Xerox woont ook twee rondetafelgesprekken bij tijdens het
Smart Cities Side Event, dat 6 april plaatsvindt in de Emerald Lounge in het RAI Auditorium Centre van 11:15 uur tot 13:15 uur:
- Richard Harris, Solutions Director, International Public Sector bij Xerox, zal deelnemen aan het Mobility as a Service (MaaS) rondetafelgesprek.
- David Jones, General Manager UK bij Xerox Urban Mobility Solutions, schuift aan bij de rondetafel over Smart Urban Parking.
Volg Xerox op Intertraffic Amsterdam 2016
Intertraffic 2016 vindt plaats van 5 tot en met 8 april 2016 in het Convention Centre in de Amsterdam RAI. De Xerox-stand staat in Hal 2, met standnummer 2.304. Volg Xerox tijdens Intertraffic op twitter @XeroxTransport en @XeroxEvents met #Intertraffic of kijk voor meer informatie op https://www.xerox.co.uk/en-gb/services/transport-solutions/intertraffic-2016
-xxx-
Over Xerox
Xerox helpt bij de verandering van de manier waarop wij werken. Met onze expertise in imaging, bedrijfsprocessen, analytics, automatisering en onze kennis van wat gebruikers willen, verbeteren wij de workflow en versterken wij productiviteit, efficiëntie en personalisering. Meer dan 140.000 Xerox-medewerkers, actief in 180 landen, werken aan betekenisvolle innovaties en bieden business process dienstverlening, printapparatuur, software en oplossingen die het verschil maken voor onze klanten en hun klanten. Op 29 januari heeft Xerox een splitsing aangekondigd. De organisatie wordt opgesplitst in twee onafhankelijke, beursgenoteerde ondernemingen, een business proces outsourcing bedrijf en een document technology bedrijf. Xerox verwacht de splitsing eind 2016 te voltooien. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.
Xerox®, Xerox en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.
Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.
-------------------------------------------------
Bijschrift bij afbeelding: In de bijlage is een afbeelding te vinden van het Xerox Multipark Codex Parking Systeem

Noot voor de redactie, niet voor publicatie.
Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek http://nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx. Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxmkb
Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:
Xerox (Nederland) B.V.
Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Rosalie Hage +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl