www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Redactiesysteem NDC Mediagroep succesvol gemigreerd naar IBM SoftLayer Cloud


Groningen, 29 maart 2016NDC Mediagroep, uitgever van diverse kranten in Noord-Nederland, heeft samen met QNH Consulting Noord en Bossers & Cnossen haar nieuwe redactiesysteem CCI NewsGate succesvol gemigreerd naar de IBM SoftLayer Cloud. Met de migratie van het redactiesysteem CCI NewsGate is NDC Mediagroep een innovatieve weg ingeslagen. Een deel van haar datacenteractiviteiten is naar de cloud gebracht, waardoor de dagelijkse editie van de krant vanuit de cloud is gegarandeerd dankzij de hoge beschikbaarheid. Met IBM SoftLayer is NDC Mediagroep in staat om per direct het aantal servers en de specificaties te wijzigen voor de virtuele en fysieke serveromgeving.

Voor de nieuwe cloudomgeving is gebruikgemaakt van virtuele en fysieke servers. Na uitgebreide testen door QNH en Bossers & Cnossen kon NDC Mediagroep het aantal virtuele en fysieke servers bepalen. Het aantal servers kwam aanzienlijk lager uit dan de afgegeven specificaties van de leverancier. De mogelijkheid om data in Nederlandse datacenters op te slaan en kostenefficiency (pay per use) waren voor NDC Mediagroep doorslaggevend om voor IBM Softlayer te kiezen.

Erik Miedema, ICT manager NDC Mediagroep, over de migratie: “Inmiddels zijn alle dagbladen over op het nieuwe redactiesysteem. We maken volop gebruik van de nieuwe omgeving en alles werkt naar behoren. De samenwerking met QNH, Bossers & Cnossen en CCI heeft tot een succesvolle migratie geleid. We kunnen het gebruik van IBM SoftLayer dan ook sterk aanbevelen.”

--------------

Over de NDC Mediagroep en CCI NewsGate
NDC Mediagroep is uitgever van diverse kranten in Noord-Nederland, waaronder de Leeuwarder Courant, Dagblad van het Noorden, Friesch Dagblad en ruim 30 weekbladtitels. Voor het produceren van deze titels gebruikt de redactie een geavanceerd redactiesysteem, CCI NewsGate. In dit systeem vindt de volledige redactionele workflow plaats, zoals het schrijven van artikelen, het toevoegen van foto’s en het vormgeven van pagina’s voor print en digitale producten. Ook persbureaus als Reuters zijn aangesloten op het redactiesysteem. Meer informatie is te vinden op www.ndcmediagroep.nl.

Over QNH Consulting
QNH helpt organisaties met het bijsturen en verbeteren van hun bedrijfsvoering door de inzet van slimme IT-oplossingen. Hierdoor kunnen organisaties via IT innoveren en beter presteren. De dienstverlening van QNH richt zich op het optimaliseren van de informatievoorziening, onderliggende IT-architecturen, applicaties en mobiele toepassingen. Het bedrijf verbindt nieuwe technologieën met bestaande en is daarbij verantwoordelijk voor advies, ontwikkeling, implementatie en beheer. QNH is in staat een totale projectaanpak te realiseren en verbindt daarbij mensen, processen en IT. Er werken ruim 450 mensen vanuit Nederlandse vestigingen in Amsterdam, Eindhoven en Groningen, en in België vanuit de vestiging in Hasselt. Meer informatie over QNH is te vinden op www.qnh.eu of volg QNH op Twitter via @qnh_nl.

Over Bossers & Cnossen
Bossers & Cnossen is een gecertificeerde en geautoriseerde leverancier van een groot aantal merken op het gebied van ICT-middelen en -functionaliteiten. Bossers &Cnossen levert ICT-functionaliteiten waarmee organisaties hun doelstellingen kunnen realiseren: van een eenvoudige werkplekoplossing, ICT-infrastructuur tot een complexe cloudoplossing of Saas-functionaliteit op het gebied van zorg, educatie en onderzoek. Deze functionaliteit wordt geleverd aan de (semi-) overheid en het (middel)grote bedrijfsleven. Het doel van Bossers & Cnossen is om een professionele en kwalitatief hoogstaande ICT-speler in het marktsegment te zijn. Daarbij geloven zij dat tevreden klanten de basis vormen voor een gezonde bedrijfsvoering. Meer informatie is te vinden op www.bnc.nl.

Meer informatie
Marcommit
Bob Bruinenberg
035-5822730
qnh@marcommit.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 33 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
QNH contact  

+31 20 460 9609
info@qnh.nl
qnh.eu

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl