www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

Pioniers digitale handtekening Wacom en Connective samen op Infosecurity

Wacom gunt bezoekers tijdens conference blik in papierloze wereld

Brussel, 17 maart 2016 - Wacom Business Solutions, leverancier van tablets en oplossingen voor digitale handtekeningen, en Connective, specialist in digital transaction management, presenteren tijdens Infosecurity op 23 en 24 maart in Brussels Expo de mogelijkheden van de elektronische digitale handtekening.

Veel organisaties streven ernaar hun processen zoveel mogelijk te digitaliseren en papierloos te maken, uit oogpunt van efficiency, kostenbesparing en duurzaamheid. Toch blijven er vaak aan het begin en eind van een transactie ‘papiermomenten’ zitten, als ter plekke gegevens ingevuld moeten worden en een handtekening nodig is voor de rechtsgeldigheid van de opdrachtverstrekking of ontvangst van goederen.

Synergie tussen gebruiker en techniek
Als wereldwijd leider in signature pads zoals de Signature Display, biedt Wacom innovatieve oplossingen waarmee zakelijke gebruikers hun werkprocessen kunnen optimaliseren. De focus ligt hierbij op een meer flexibele omgang met computertechnologie en een brede toepassing in applicaties. Het einddoel is een perfecte harmonie scheppen tussen de gebruiker en zijn technische omgeving.

De combinatie van de Wacom pen tablets en pads met de oplossing van Connective voor digitaal omgaan met documenten, maakt het mogelijk om het gehele proces, inclusief ondertekening, te digitaliseren.

Thomas Kaeb, senior sales manager bij Wacom, geeft beide dagen van 15:45 tot 16:15 uur in Paleis 8 een conferentie met de titel ‘Electronic handwritten signature’. Op stand 03.A106 in Paleis 3 demonstreren beide partijen hun oplossingen en gaan zij in op de laatste ontwikkelingen in papierloos ondertekenen. Op de stand en tijdens de seminars wordt uitgebreid uitleg gegeven over onder meer de biometrische handtekening en worden diverse toepassingen en scenario’s getoond.

Gratis aanmelden
Infosecurity vindt op 23 en 24 maart plaats in de Brussels Expo. Meer informatie over de beurs en aanmelden als bezoeker kan via http://www.infosecurity.be/.

Over Wacom
Wacom Europe GmbH is een dochteronderneming van Wacom Company Ltd. (Tokyo Stock Exchange 6727). Wacom, opgericht in 1983, is een wereldwijde onderneming die gevestigd is in Japan, met dochterondernemingen en partnerkantoren in meer dan 150 landen ter ondersteuning van de marketing en distributie. Het is Wacom's visie om mens en technologie dichter bij elkaar te brengen via een natuurlijke interface. De onderneming is uitgegroeid tot 's werelds grootste fabrikant van pen tablets, interactieve pen displays en digitale interface-oplossingen. De geavanceerde technologie van Wacom's intuïtieve tablets is wereldwijd gebruikt om een aantal van de meest spannende digitale kunstwerken, films, speciale effecten en modeontwerpen te creëren. Het biedt zakelijke gebruikers en consumenten de technologie waarmee zij hun persoonlijkheid uit kunnen drukken. Miljoenen consumenten gebruiken inmiddels de draad- en batterijloze, drukgevoelige pentechnologie van Wacom.

Wacom levert zijn producten tevens als OEM-oplossing aan fabrikanten in opkomende markten. Wacom’s interface-technologie, die bekend staat als Wacom Feel IT Technologies, wordt eveneens als een geïntegreerde oplossing geleverd aan strategische partners. De meeste fabrikanten van tablets maken gebruik van de coole producteigenschappen en vertrouwen hierbij op het betrouwbare merk Wacom, dat met zijn interfaces garant staat voor een superieure eindgebruikerservaring.

Over Connective
Connective richt zich op het verbeteren van de gebruikservaring en het behalen van operational excellence door digitaal documentgebaseerde transacties te beheren. Beheer van workflows, digitale handtekeningen en flexibel omgaan met documenten, stelt organisaties in staat om de fricties rond papiergebaseerde documenten en de noodzaak van een fysieke handtekening weg te nemen. Daarbij is het richtpunt met korte implementatiecycli te werken. Connective wordt geroemd om zijn korte time-to-market en heeft kantoren in Antwerpen en Den Haag. http://www.connective.eu/.



Wacom Persdesk

Majoy Koetsier-Juriaans
+ 31 (0)23 555 34 24
Wacom@yellow-communications.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 77 dagen
Wacom Europe G.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR