ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:

ARP biedt in samenwerking met Uniserver en Ictivity totaalconcept voor werkplekken

Strategische samenwerking: van advies over clouddiensten tot migratie en implementatie

Alkmaar, 17 maart 2016 –Uniserver en Ictivity zijn een samenwerking aangegaan met ARP om een totaalconcept aan te bieden voor werkplekken. Samen bieden ze alle benodigde producten (software en hardware) en diensten voor de werkplek van de eindgebruiker. Tot deze diensten behoren advies en krachtige clouddiensten, waarbij Uniserver, ARP en Ictivity in duidelijke service level agreements (SLA’s) de hoogste garanties geven voor prestaties en uptime.

Het totaalconcept voor de werkplek kan dankzij deze samenwerking via één partij worden aangeboden. Hierdoor hoeven klanten zich niet meer bezig te houden met leveranciersselectie, beheer en onderhoud. Een groot voordeel is ook dat de drie samenwerkingspartners de service level agreements hebben afgestemd, zodat de klant slechts één SLA heeft voor de gehele werkplek.

ARP draagt zorg voor alle benodigde hard- en software. Ictivity neemt het technisch en functioneel beheer, de migraties, het projectmanagement en eventuele detachering voor zijn rekening. Uniserver biedt de bijbehorende Infrastructure-as-a-Service (IaaS) diensten aan. De partners hebben alle drie de filosofie om maatwerk te leveren op basis van deze gestandaardiseerde bouwstenen. Zo kan op basis van een gedegen advies voor de ene partij disaster recovery de eerste stap zijn, terwijl voor de ander een combinatie van thin clients met desktopvirtualisatie beter past. Door de korte lijnen en de hechte samenwerking sluiten de onderdelen van de werkplek altijd naadloos op elkaar aan.

Jan Prinsen, directeur ARP. “Door de samenwerking met Uniserver en Ictivity kunnen we onze klanten nu een volledig datacenterportfolio aanbieden. Met specialisten van Ictivity en Uniserver achter ons, zetten we een grote stap in het verwezenlijken van onze visie: klanten volledig ontzorgen als adviserende IT-partner”.

Geert Visser, oprichter en eigenaar van Ictivity “We zien in deze samenwerking met Uniserver en ARP de ideale combinatie om klanten te helpen met het vergroten van de beheersbaarheid, veiligheid en uniformiteit op het gebied van IT, en belangrijker nog, de gebruikers”.

Hugo van Diepen, medeoprichter en Commercieel Directeur van Uniserver: “Ons uiteindelijke doel is het creëren van meerwaarde voor onze partners en klanten. De meeste organisaties werken met meerdere (hybride) cloud-diensten en die brengen meestal kopzorgen met zich mee. Daarom richt Uniserver zich op een rol van dirigent voor deze laag. Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe samenwerkingen om ons ecosysteem verder te kunnen uitbreiden, zodat we een volledige cloudinfrastructuur kunnen aanbieden en zorgen van onze klanten kunnen wegnemen.”

Over Uniserver
Uniserver, één van de eerste Infrastructure-as-a-Service (IaaS),leverancier in Nederland, opgericht in 2000, is gespecialiseerd in het leveren van gehoste servercapaciteit met de hoogste performance- en beschikbaarheidsgaranties. Uniserver levert flexibele IaaS oplossingen op maat. Waarbij ICT partners en resellers de benodigde onderdelen geheel op maat kunnen afnemen en zelf inrichten. Uniserver was één van de eerste leden van de VMware Partner Advisory Council Benelux en is actief lid van de DHPA (Dutch Hosting Providers Association). Voor meer informatie: www.uniserver.nl

Voor meer informatie:
MCS PR, Carolien Hoogerwaard, telefoon +31 (0)23 562 82 08, e-mail: carolien@mcspr.nl.

Verstreken tijd: 10 jaar en 58 dagen
Uniserver contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR