www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 126 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Widespace lanceert eerste 360-graden advertentieformaat voor mobiele omgevingen

Advertentieformaat na succesvolle pilotfase beschikbaar voor zowel app- als mobiele web-platformen

Widespace, de Europese marktleider in mobile brand advertising, heeft na een succesvolle pilotfase het eerste 360-graden advertentieformaat gelanceerd. Met deze 360-graden advertenties lijkt het voor de kijkers net of zij naar een videogame of een virtual reality-scene kijken. De consument kan swipen of navigeren via een kompas om de video van alle mogelijke posities te bekijken, wat zorgt voor een betere gebruikerservaring en een langere kijktijd.

“Deze ontwikkeling opent deuren naar de nieuwe en magische 360-advertentiewereld waar de mogelijkheden eindeloos zijn”, zegt Keith Ta, Country Manager Nederland bij Widespace. “Het format verhoogt de merk engagement en -bekendheid doordat een betere klantervaring bewerkstelligd wordt. Bovendien kunnen we waardevolle, real-time inzichten verkrijgen in de voorkeuren van de kijker.”

Het 360 graden-formaat was tot op heden alleen beschikbaar voor app-omgevingen, waardoor het bereik en de impact beperkt bleven. Eind vorig jaar doorbrak Widespace deze beperkingen door het 360 graden-formaat beschikbaar te maken voor zowel app- als mobiele web-platformen.

“Dit formaat is zeer goed nieuws voor merken en uitgeverijen, omdat het veel meer creatieve mogelijkheden biedt”, vervolgt Keith Ta. “Wat zelfs nog beter nieuws is, ondanks de nieuwe en spannende beleving van het advertentieformaat, is dat de productiekosten niet veel hoger zullen zijn.”

Het aantal productiebedrijven dat 360 graden-mogelijkheden toevoegen aan hun advertentieaanbod stijgt. De eerste pilotcampagne werd opgezet voor Tjäreborg, een Finse touroperator en onderdeel van de Thomas Cook-groep:

“De campagne-resultaten van 360-video zijn veelbelovend. De interactieratio van de 360-cruisevideo was 157% hoger dan de gemiddelde interactieratio van video’s en de kijktijd van de video lag 150% boven het gemiddelde”, zegt Anu Koskinen, Marketing Manager bij Tjäreborg.

“Gedurende dit eerste pilotproject hebben we zelfs gezien dat consumenten maar liefst vijftien minuten kijken en bezig zijn met de 360-graden video, die effectief maar drie minuten duurt. Dit bewijst dat het 360 graden-formaat een geheel nieuw niveau van merkbeleving teweegbrengt”, voegt Keith Ta toe. “Wat minstens zo belangrijk is, is dat het 360 graden-formaat de mogelijkheid biedt om het gedrag van de consument die de video bekijkt, real-time te volgen. Dat is een waardevolle toevoeging aan de merkanalyse. Uiteraard is het ook mogelijk om virtual reality toe te passen in dit formaat. Dit opent nog eens een volledige nieuwe wereld van innovatieve, spannende mogelijkheden in brand storytelling.”

Bekijk het voorbeeld van Tjäreborg:
Op je desktop
Op je mobiel

Verstreken tijd: 10 jaar en 126 dagen
Widespace contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR