www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Optimo Groep neemt Optimo ERP B.V. en Optimo Payroll B.V. volledig over

Leusden, 7 maart 2016 – Outsourcing- en consultancy-dienstverlener de Optimo Groep maakt bekend dat het alle aandelen van Optimo ERP B.V. en Optimo Payroll B.V. heeft overgenomen. De Optimo Groep B.V. heeft het honderd procentsbelang in beide bedrijven verkregen door het overnemen van de aandelen van Verhoeve Holding B.V.

Volgens oprichter Daniel Ballijns past deze stap in de strategie van de Optimo Groep om verder te groeien en van Optimo een groep van samenwerkende bedrijven te maken. “Wij willen de komende tijd elk half jaar een nieuwe dienstverlening introduceren. Dat kan gaan om een afsplitsing van een bestaande businessunit of om een dienst voor een specifieke doelgroep. We hebben daarin al stappen gezet met nieuwe dienstverlening, zoals werving en selectie en detachering van salaris- en personeelsadministrateurs. Voor de nieuwe units zoeken we leidinggevenden binnen de eigen organisatie. Zij hebben tevens de mogelijkheid deel te nemen in het bedrijf, zodat er een maximaal commitment is. Bovendien staat dit model garant voor optimale klantenservice, omdat we gezamenlijk dezelfde klanten bedienen op basis van nauwe, onderlinge samenwerking.”

Vanaf het eerste uur is Robert van Engelenburg betrokken geweest bij Optimo. Als medeoprichter is Van Engelenburg ook toegetreden als aandeelhouder. “De groei van Optimo is alleen maar mogelijk door onze enthousiaste medewerkers die elke dag met veel plezier en passie voor onze opdrachtgevers aan het werk zijn. De kansen die wij onze medewerkers bieden zijn eindeloos, zelfs tot aan aandeelhouder”, zegt Van Engelenburg.

De Optimo Groep bestaat uit Optimo ERP en Optimo Payroll en levert een totale dienstverlening op gebieden als outsourcing van payroll en HR, projectleiding, optimalisatie, conversie en functioneel beheer. Dit gebeurt op basis van AFAS Profit. Naast de bestaande dienstverlening zal de Optimo Groep zich verder specialiseren in het detacheren van payroll-specialisten en werving en selectie voor opdrachtgevers.

De Optimo Groep is gevestigd in Leusden en groeide de afgelopen twee jaar van zes naar veertig medewerkers. De organisatie sluit naast de autonome groei verdere overnames niet uit.



Over Optimo
Optimo is een jonge, frisse en dynamische organisatie met een fullservice-dienstverlening op het gebied van AFAS Profit. Het bedrijf – gevestigd in Leusden – is gespecialiseerd in het automatiseren van administratieve ERP-processen en het outsourcen van deelprocessen, zoals salaris- en personeelsadministratie. Optimo startte in januari 2014 met zes medewerkers en dat aantal is in 2015 toegenomen tot veertig. www.optimo.nl

Voor meer informatie:

LVTPR
Kirsten Meij / Gijs van Beek
Tel: 030 65 65 070
E-mail: optimo@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 133 dagen
Optimo contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl