www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 67 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Significante groei in omzet en winst

Henkel rapporteert succesvol boekjaar 2015

  • Omzet: + 10,1 procent naar € 18.089 miljoen (organisch: + 3 procent)
  • Bedrijfsresultaat*: + 12,9 procent naar € 2.923 miljoen
  • EBIT-marge*: + 0,4 procentpunt naar 16,2 procent
  • Winst per preferent aandeel* (EPS): + 11,4 procent naar € 4,88
  • Voorgesteld dividend: + 12,2 procent naar € 1,47 per aandeel
Düsseldorf – “2015 was een uitstekend jaar voor Henkel. We noteerden dubbele cijfers voor wat betreft omzet, winst, winst per aandeel en ons voorgesteld dividend. Alle drie divisies zorgden voor een solide organische groei en verbeterden hun winst significant”, zegt Kasper Rorsted, CEO van Henkel. “Opkomende markten waren opnieuw de belangrijkste groeifactoren die bijdroegen aan onze goede prestaties. We boekten tevens verdere organische groei in mature markten.”

“Ondanks het moeilijke economische klimaat, leverden we sterke financiële prestaties, wisten we onze strategie succesvol verder te implementeren en legden we een sterke basis voor onze toekomst. Na drie jaar van onze vierjaars-strategie zijn we goed op koers om onze belangrijkste doelen voor 2016 te behalen”, zegt Rorsted samenvattend over de ontwikkeling van Henkel.

Dit persbericht is een vertaling van het originele Engelse persbericht. Het volledige Engelstalige persbericht kan je hier lezen.

Henkel is wereldwijd actief met toonaangevende merken en technologieën in drie divisies: Laundry & Home Care, Beauty Care en Adhesive Technologies. Het bedrijf - opgericht in 1876 – neemt wereldwijd leidende posities in, zowel in de consumentenmarkt als in de industrie met bekende merken als Persil, Schwarzkopf en Loctite. Bij Henkel werken circa 50.000 mensen. Henkel boekte in het fiscale jaar 2015 een omzet van € 18,1 miljard. De aandelen van Henkel zijn opgenomen in de Duitse aandelenindex DAX.

In de Benelux bevinden de filialen van Henkel zich in Brussel, Drogenbos en Westerlo (België) en in Nieuwegein en Scheemda (Nederland). In 2015 realiseerde Henkel in de Benelux een omzet van meer dan 500 miljoen euro met ongeveer 700 medewerkers.

Verstreken tijd: 10 jaar en 67 dagen
Henkel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu