www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Taiwanees technologiebedrijf TP Vision kent contract toe aan GEODIS

Venlo, 23 februari 2016 – Het Taiwanese technologiebedrijf TP Vision (onderdeel van de TPV Group) heeft GEODIS de opdracht gegund voor het uitvoeren van de 3PL-activiteiten voor de Philips Consumer and Hospitality television business. De overeenkomst omvat opslag en distributie vanuit de logistieke high-tech campus van GEODIS in Venlo. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van verkooporders afkomstig van TP Vision’s systeem, order picking, het voorbereiden van uitgaande zendingen en het managen van de fysieke distributie naar TPV’s eindklanten. Deze additionele business is gebaseerd op de huidige samenwerking met de TPV Group voor het Philips en AOC monitoren- en displaysvolume waarin GEODIS heeft bewezen te kunnen voldoen aan de overeengekomen Key Performance Indicators (KPI’s).

Door te kiezen voor het logistieke concept van GEODIS in Venlo heeft TPV direct toegang tot best practices in de high tech-markt. De warehouse campus staat garant voor flexibiliteit die nodig is om de piekvolumes efficiënt te kunnen verwerken, ongeacht welke periode. In deze 120.000 m² warehousing campus, is ruim 65.000 m² ingericht voor Fast Moving Consumer Electronics en waar vandaan dagelijks geconsolideerde orders voor diverse klanten Europa worden verzonden worden.

Blazej Maloszuk, Distribution Manager EMEA bij TPV, zegt: “Onze ervaring met GEODIS in Nederland de afgelopen achttien maanden, is zeer positief. In 2014 is GEODIS erin geslaagd de TPV monitor- en display-divisie succesvol te implementeren in een aanzienlijk korte tijd. Sindsdien heeft GEODIS bewezen de dynamiek van onze high-tech industrie te begrijpen en zich aan te kunnen passen aan sterk fluctuerende volumes.”

Garrelt van der Heiden, Business Development Manager Benelux bij GEODIS, zegt: “Wij zijn erg trots dat TPV voor een nieuwe partnerschap met GEODIS heeft gekozen. Dit contract is een bevestiging van onze leidende positie als logistieke dienstverlener in de high-tech industrie. Ons wereldwijde netwerk met eigen vestigingen stelt ons in staat om end-to-end-oplossingen aan te bieden. In combinatie met onze kennis en ervaring is dit erg aantrekkelijk voor bedrijven die onder andere in Azië gevestigd zijn.”

Vanwege de geografische ligging en de uitstekende infrastructuur naar de Europese markt, heeft GEODIS met de campus in Venlo een sterke positie. De warehousing-faciliteit van GEODIS is sterk beveiligd. Zo is de toegang beperkt tot geautoriseerde personen, de omgeving staat te allen tijde onder cameratoezicht en met slagbomen wordt de in- en uitgaande stroom aan materialen en vervoerders gecontroleerd.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over GEODIS – www.geodis.nl
                       
Supply chain operator en dochteronderneming van de SNCF Logistics, GEODIS is een wereldwijde transport en logistiek onderneming. Door het vermogen om logistieke beperkingen te overwinnen en verschillende stappen van de logistieke keten te coördineren, (supply chain optimalisatie, freight forwarding (lucht en zee), contractlogistiek, distributie & express, wegtransport) is GEODIS dé groei partner voor zijn klanten en biedt oplossingen op maat. Met meer dan 38.000 medewerkers in 67 landen, innoveert de Groep voortdurend om zijn eigen prestaties en die van de klant te verbeteren. GEODIS had in 2014 een omzet van €6.8 miljard.

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met LEWIS:
Tel: +31 (0)40 235 4600
E-mail: geodisNL@teamlewis.com                       
http://www.teamlewis.nl

Verstreken tijd: 10 jaar en 103 dagen
GEODIS Logisti.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl