www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (9 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta’s nieuwe multifunctional bizhub 226: compacte partner voor alle kantoorbehoeften

Amsterdam, 16 februari 2016 - Konica Minolta introduceert de nieuwe bizhub 226 voor kleine tot middelgrote  afdelingen in bedrijven. De nieuwe communicatiehub is een echte A3 multifunctional die met een snelheid van 22 ppm in A4-formaat kan printen en kopiëren. Dankzij de compacte afmetingen van het systeem is er zelfs in kleine kantoren altijd wel een plek voor de bizhub 226 te vinden. 

“Tegenwoordig is een betrouwbare en direct inzetbare MFP een basisvoorwaarde voor een productieve werkomgeving,” zegt Robin Schieveen, Product Manager Office & Services Konica Minolta Business Solutions Nederland BV. “De bizhub 226 is gemakkelijk te bedienen en bezit verschillende functies waardoor hij in staat is om vrijwel elke dagelijkse print-, scan- of kopieeropdracht uit te voeren. Zodoende kunnen medewerkers meer tijd aan belangrijkere taken besteden.”

De bizhub 226 ondersteunt afdelingen met een flexibele papiercapaciteit die kan worden uitgebreid tot een maximum van 1350 vellen. Hierdoor hoeven werkroutines niet meer veelvuldig worden onderbroken voor het bijvullen van papier. Daarnaast kan het systeem diverse media verwerken. Er kunnen maximaal vier verschillende papierladen en een handinvoer worden gevuld. Het systeem biedt ook de mogelijkheid om gemakkelijk documenten enkelzijdig en dubbelzijdig te printen en te kopiëren.

Het nieuwe compacte systeem kan standaard in kleur scannen. Hij verstuurt scans naar diverse bestemmingen zoals e-mail en een plek op het netwerk en biedt ook een TWAIN-scanfunctie, waardoor een volledige netwerkintegratie beschikbaar is. Met de standaard scan-to-USB-functie kunnen last minute documenten of presentaties nog snel en eenvoudig worden gescand waarbij de informatie rechtstreeks vanaf de bizhub 226 op een USB-stick wordt gezet. De bizhub 226 kan voor gebruiksvriendelijke kopieer- en scanopdrachten worden uitgerust met een optionele duplex-documentinvoer. Deze scant originelen met een snelheid van 46 pagina’s per minuut en verwerkt automatisch dubbelzijdige documenten. 

Dankzij het lage energieverbruik en de geïntegreerde Simitri HD-toner met biomassa voldoet de bizhub 226 aan de hoogste milieunormen en is gecertificeerd met de ecokeurmerken Blue Angel en Energy Star.
Tags  
Geplaatst:
Verstreken tijd: 9 jaar en 90 dagen
Konica Minolta.. contact  

Logo Konica Minolta Business Solutions

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Vultr
Logo Xebia
Logo Geotab
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Flanderijn
Logo Brightmine
Logo Nuki
Logo Nocore Group BV
Logo Gezond Binnen
Logo Schneider Electric
Logo HCC!genealogie
Logo Nutanix
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101247 persberichten
6830 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15682 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR