De verplichte overstap op AGS3-Export, het nieuwe aangiftesysteem voor exportzendingen, zal allesbehalve wrijvingloos verlopen. Dat stelt Richard Groenendijk, directeur van AEB Nederland, die een aantal belangrijke veranderingen signaleert. “Exporterende bedrijven zullen na de overstap op AGS3-Export worden geconfronteerd met een flinke toename van het aantal foutmeldingen.”
Veel ondernemers gaan met de overstap naar AGS3-Export rumoerige en spannende tijden tegemoet. AEB biedt een helpende hand met het handzame en originele boekje ‘AGS3 (!) voor exporteurs – Wat de invoering hiervan voor u betekent’. Dit boekje biedt de broodnodige informatie en tips over exportprocessen en aangiftes en stelt exporterende bedrijven in staat om de overstap op AGS3-Export zo probleemloos mogelijk te laten verlopen.
“Houd uw IT-tools tegen het licht”
De invoering van AGS3-Export heeft ook impact op uw IT-systemen. Volgens Groenendijk is dit voor bedrijven een goed moment om de hele set IT-oplossingen eens tegen het licht te houden. Die zijn immers onmisbaar om de concurrentie bij of voor te blijven én om de logistieke keten transparant te houden. Groenendijk: “De ASSIST4 Suite van AEB combineert verschillende functionaliteiten zoals douane, compliance & risk management, classificatie, warehouse management, transport management en order management. Daarmee kunt u uw voordeel behalen ten opzichte van de concurrentie. U kiest uit de suite slechts wat u nodig heeft.”
>>
AGS3-Export boekje nu gratis bestellen.
Voor meer informatie over de overstap naar AGS3-Export:
AEB Nederland
Rivium Boulevard 301-320
2909 LK Capelle a/d IJssel
Richard Groenendijk, general manager
Tel.: 088-3131700
www.aeb.com/nl
Richard Groenendijk