ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

LAPEYRE live met MDM STEP van Stibo Systems

Home improvement leverancier ondersteunt multichannel strategie met Master Data Management oplossing STEP

AMSTERDAM/PARIJS, 15 januari 2016 — Stibo Systems, marktleider in multidomein Master Data Management (MDM) oplossingen, kondigt aan dat LAPEYRE, specialist in duurzame home improvement oplossingen, de MDM oplossing STEP van Stibo Systems heeft geïmplementeerd. Hiermee kan het bedrijf haar product informatie beter structureren en uitbreiden. De online verkoop wordt met STEP gerichter en doeltreffender. 

Key points:
  • In deze tijd van mobiliteit en multichannel communicatie, is kloppende en uitgebreide productinformatie essentieel voor een optimale customer experience.
  • Om consistente, gedetailleerde en kloppende data te leveren, moeten bedrijven hun database en informatieflow managen. LAPEYRE koos hierbij voor STEP, omdat dit platform duurzaam bewezen en betrouwbare product informatie garandeert voor zowel externe als interne systemen.
  • De implementatie van STEP heeft ervoor gezorgd dat het verzamelen en verrijken van productinformatie uit verschillende bronnen eenvoudiger is. Deze informatie wordt cross channel gepubliceerd.
Citaat Philippe Chareyre, PIM Project Manager bij LAPEYRE
“Een belangrijke uitdaging in ons project was het beschikbaar stellen van zoveel mogelijk product- en service informatie voor alle klant- en verkoopkanalen in Frankrijk, Zwitserland en de Franse overzeese gebieden. Daarbij gaat het bijvoorbeeld over de winkels, website, mobiele toepassingen, catalogi en promotiebrochures. Tevens was het belangrijk om het proces van informatieverrijking zodanig te managen dat de kwaliteit aan onze hoge eisen blijft voldoen.

We zijn gestart met het implementeren van structuren en workflows voor het managen van rijke productinformatie: o.a. het beeldmateriaal dat bij de producten hoort (foto’s, logo’s, iconen, technische documentatie en wet- & regelgeving documenten). Ook is er nu een online catalogus voor de consument, met editorial content, SEO data, etc. Deze eerste fase was noodzakelijk voor de vernieuwing van onze online en instore sales systemen die met de product informatie zullen werken. In de volgende fase integreren we de inkoop- en verkoopgegevens in STEP.”

Citaat Frédéric Marie, Managing Director Stibo Systems Frankrijk
“De kwaliteit, verrijking en harmonisatie van data is essentieel voor het succes van het cross channel programma van LAPEYRE. Het STEP platform zorgt voor coherentie richting de consument.”

Over LAPEYRE
Gespecialiseerd in badkamers, keukens en timmerwerk, is LAPEYRE home improvement onderdeel van de Lapeyre Group, afdeling van de Saint-Gobain Group. Op dit moment heeft LAPEYRE 130 verkooppunten verdeeld over Frankrijk en Zwitserland. Via deze verkooppunten biedt LAPEYRE een breed assortiment aan producten en diensten, waarbij iedere klant een oplossing op maat krijgt. LAPEYRE maakt gebruik van een uniek industrieel concept; 11 fabrieken in Frankrijk produceren een groot deel van de producten die in de winkels worden verkocht. Deze industriële integratie zorgt voor continue innovatie, zodat blijvend aan de klantvraag kan worden voldaan.

LAPEYRE heeft drie communicatietools:
  • LAPEYRE.FR, de retail website
  • De gratis LAPEYRE mobiele app om verkooppunten te vinden en het productaanbod te bekijken
  • Twee catalogi voor particulieren en een voor professionals.

###

Over Stibo Systems 
Stibo Systems is wereldwijd marktleider in multidomein Master Data Management (MDM) oplossingen. Klanten vertrouwen op Stibo Systems voor cross channel consistentie van product-, klant- en leverancier-data. Dit stelt hen in staat om betere besluiten te nemen, de verkoop te bevorderen en aandeelhouderswaarde te vergroten. In de afgelopen 30 jaar heeft Stibo Systems honderden bedrijven ondersteund bij het creëren van één betrouwbare, centrale informatiebron. Stibo Systems is particulier eigendom en onderdeel van de Stibo A/S groep, die is opgericht in 1794. Het hoofdkantoor van Stibo Systems is gevestigd in Aarhus, Denemarken. Voor meer informatie: www.stibosystems.nl

Contact Stibo Systems BV
Tim Bon, telefoon: +31 (0)35 2018860, email: tim.bon@stibo.com

Media Contact
Carolijn Peelen, telefoon: 06 5328 0936, email: carolijn@peelen.nu


Verstreken tijd: 10 jaar en 4 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Stibo Systems contact  

+31 20 800 6444
www.stibosystems.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Manhattan Associates
Logo Infoblox
Logo Amazon Web Services
Logo Onguard
Logo Top Employers Institute
Logo Flanderijn
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo Zebra
Logo Wuunder
Logo Becky.works
Logo Vertiv
Logo Oryx World B.V.
Logo Thuistestenkopen.nl
Logo Lampdirect.nl
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102803 persberichten
6968 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16747 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl