Deventer, 19 juni 2002 - Tijdens de onlangs gehouden klantendag heeft Hardis versie 8.3 van Adelia aangekondigd. Als belangrijkste aanvullingen biedt deze versie Java generatoren voor zowel de client- als serverplatformen. Hierdoor kan de ontwikkelomgeving voor ieder eindplatform gebruikt worden.
Versie 8.3 biedt nu een client/server debugger voor complexe infrastructuren voor Java en Windows clients in combinatie met Windows, iSeries, pSeries, Solaris, Linux en Java servers.
"Delen van deze nieuwe versie zijn in Visual Adelia zelf ontwikkeld. Naast de genoemde technieken is vooral veel aandacht aan het gebruiksgemak besteed", aldus Patrick ten Thij.
Over Adelia
Adelia is een integrated CASE tool, waarbij de software engineer van het ontwerp tot en met het onderhoud wordt ondersteund. Door de aanwezigheid van verschillende generatoren, kunnen applicaties ontwikkeld worden voor iSeries, pSeries, Windows en UNIX platformen in combinatie met verschillende databases.
Over Hardis Nederland B.V.
Hardis is een moderne organisatie en producent van onder andere de ontwikkelomgeving Adelia. In Nederland maakt het bedrijf deel uit van een netwerkorganisatie waarin alle verschillende takken van de IT-sport aanwezig zijn, van organisatieadvies tot de implementatie van hardware. Door het gebruik van de i-CASE tool kunnen projecten in een recordtijd worden uitgevoerd.
Voor meer informatie:
Hardis Nederland B.V.
P.J. ten Thij
0800-HARDISNL
www.hardis.nl
p.ten.thij@hardis.nl