www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:

Eurofiber Datacenter Utrecht groter en nog groener

Gefaseerd groei faciliteren met oog voor het milieu

Maarssen, 27 oktober 2015Eurofiber breidt zijn Tier3-datacenter in Utrecht uit met een tweede deel om de groei van zijn colocatie-activiteiten te faciliteren. Binnen de uitbreiding is het mogelijk om het beschikbare vermogen gefaseerd op te schalen van 200 kilowatt naar 1 megawatt. Eurofiber zet bij de uitbouw van zijn datacenter bovendien sterker in op groene technologieën – niet alleen om zelf nog efficiënter en milieuvriendelijker om te gaan met energie, maar ook om klanten bewust te maken van hun energieverbruik. De uitbreiding zal op 1 november klaar zijn. De eerste klant staat al klaar om er zijn ICT-omgeving onder te brengen.

“Het datacenter is bouwkundig en elektrotechnisch volledig ingericht om 1 megawatt per deel te kunnen bieden. Maar de behoeften van onze klanten bepalen hoeveel vermogen we daadwerkelijk nodig hebben: we kunnen in stappen van 200 kilowatt uitbreiden op het koel- en UPS-vermogen. Op deze manier maken we zo efficiënt mogelijk gebruik van energie. Milieuvriendelijkheid is een belangrijk aandachtspunt in onze hele organisatie, dus ook in Datacenter Utrecht”, zegt Arian de Korte, Operations Director van Eurofiber.

Zo maakt Eurofiber bij de uitbreiding van zijn datacenter gebruik van koelingssystemen die ook bij lage vermogens zorgen voor een optimale PUE (Power Usage Effectiveness). Hieraan wordt ook bijgedragen door een betere verdeling van de belasting van de UPS’en (Uninterrupted Power Supplies). Daarnaast zijn de racks in het nieuwe deel standaard voorzien van slimme PDU’s (Power Distribution Units). Hierdoor zijn klanten in staat om op ieder moment van de dag hun energieverbruik te checken, via hun eigen omgeving. De klanten betalen per kilowatt/uur. Doordat ze eenvoudig zien wat ze verbruiken en wat dit kost, worden ze gestimuleerd om energiezuinige apparatuur in te zetten.

Datacenter Utrecht maakt volledig gebruik van in Nederland opgewekte groene stroom met het SKM-keurmerk. Alles wat Eurofiber aan stroom betaalt, wordt ook in Nederlandse windparken geïnvesteerd.

Over Eurofiber
Eurofiber Nederland is een snel groeiende leverancier van hoogwaardige digitale infrastructuur. Met zijn eigen glasvezelnetwerk en zijn veilige datacenter biedt Eurofiber bedrijven, overheden en non-profitorganisaties een toekomstvaste en open infrastructuur. Ze hebben de vrijheid om zelf de diensten, toepassingen en aanbieders te kiezen die ze nodig hebben. De infrastructuur van Eurofiber legt de basis voor een slimmere en efficiëntere inzet van middelen, door een permanente uitwisseling en ongelimiteerde beschikbaarheid van data. Zo maakt Eurofiber de weg vrij naar een Smart Society.

Sinds de oprichting in 2000, breidt Eurofiber zijn infrastructuur continu uit. Het glasvezelnetwerk van het bedrijf biedt landelijke dekking in Nederland en België en strekt zich uit tot in Duitsland. Voor meer informatie: www.eurofiber.nl

NOOT VOOR REDACTIE

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Eurofiber
Clementine Witkamp
Tel. +31 (0)30 - 242 87 00
clementine.witkamp@eurofiber.com

The Communication Force

Nanda Bechtholt
Tel. +31 (0)23 - 56 56 850
nandab@communicationforce.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 99 dagen
Eurofiber contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Whizpr
Logo Databricks
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo NIRPA
Logo Onguard
Logo SureSync
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103962 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17607 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR