ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (10 jaar en 175 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Matrix42 introduceert Unified Endpoint Management: één licentie voor het beheer van alle apparaten

Oplossingen voor integraal apparaatbeheer van alle typen devices

Amsterdam, 16 oktober 2015 – Matrix42, softwareleverancier van werkplekbeheeroplossingen, introduceert de Unified Endpoint Management Suite. Met deze oplossing speelt het bedrijf in op de toenemende versmelting van ICT-apparaten. Organisaties kunnen middels één licentie tal van clients en mobiele apparaten en de bijbehorende applicaties effectief beheren vanaf een centrale locatie. Matrix42 Unified Endpoint Management is verkrijgbaar in drie verschillende uitvoeringen.

Met Unified Endpoint Management breidt Matrix42 niet alleen het aanbod van systeemoverkoepelende beheeroplossingen verder uit, maar wijzigt ook het licentiemodel. Vanuit het besef dat in de ICT-wereld de gebruiker steeds meer in het middelpunt komt te staan en een apparaatgerichte benadering daarmee aan betekenis verliest, luidt Matrix42 een nieuw tijdperk in voor geïntegreerde softwarebeheeroplossingen. Het bedrijf zet in op een gebruikersgebaseerde licentie en systeemoverkoepelende bediening.

Oliver Bendig, CTO van Matrix42: “Dankzij de Suite hoeven beheerders zich nu minder met apparaatbeheer bezig te houden. In plaats daarvan kunnen ze hun focus richten op de wensen en behoeften van gebruikers en meer strategische activiteiten. De Matrix42 Unified Endpoint Management Suite is representatief voor een verandering van paradigma dat zich al enige tijd in de ICT-wereld aftekent.” Met deze stap is Matrix42 een van de eerste bedrijven die innovatieve oplossingen aflevert die rekeninghouden met het feit dat de grenzen tussen traditionele en mobiele apparaten steeds meer vervagen.

Client Management (Empirum) versie 16.0.2 in combinatie met Silverback
Sterke punten van de Matrix42 Unified Endpoint Management Suite zijn de, in de praktijk bewezen, oplossingen Client Management en Silverback. Client Management biedt aantrekkelijke inventarismogelijkheden, uitgebreide ondersteuning voor MAC OS X, een snelle installatie van besturingssystemen en disk imaging via unicast en multicast. Het rijke functiepallet wordt aangevuld met Silverback, dat een uitgebreide controle van mobiele apparaten mogelijk maakt, voor betrouwbaar gegevens- en contentbeheer zorgt, efficiënt beheer van apps biedt en tegemoetkomt aan diverse eisen op het gebied van gegevensbescherming. In combinatie met de andere modules is Unified Endpoint Management een eenvoudig te bedienen oplossing die een efficiënter beheer van meerdere apparaten mogelijk maakt.

Matrix42 Unified Endpoint Management Bundles
Om tegemoet te komen aan uiteenlopende klantbehoeften biedt Matrix42 de Unified Endpoint Management (UEM) Suite in drie verschillende uitvoeringen aan. De UEM Essential versie omvat de huidige versie van Matrix42 Client Management en Silverback. Matrix42 Unified Endpoint Management vult deze functionaliteit aan met de licentie, asset & contractinformatie, Service Catalog en geïntegreerde Service Desk. De meest uitgebreide versie, Matrix42 Total User Workspace Management (TUWM), voegt daar nog eens uitgebreid workflowbeheer met een grafische designer en door KMPG gecertificeerd licentiebeheer voor Matrix42 aan toe.

Product- en prijsinformatie voor Matrix42 Unified Endpoint Management zijn te vinden op www.matrix42.com/nl/unified-endpoint-management.

--------------------

Over Matrix42
Matrix42 is leverancier van software voor werkplekbeheer. Het bedrijf biedt vooruitstrevende oplossingen voor moderne werkomgevingen onder het motto: ‘Smarter Workspace’. Wereldwijd heeft Matrix42 meer dan 3.000 klanten, waaronder BMW, Infineon en Carl Zeiss. De klanten zijn samen goed voor 3 miljoen werkplekken die gebruik maken van een ‘Workspace’ managementoplossing. Matrix42 is onder andere actief in Duitsland, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland, het Verenigd Koninkrijk, de Verenigde Staten en Zweden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Frankfurt, Duitsland. Matrix42 werd in 1992 opgericht en is sinds 2008 onderdeel van de Asseco Group, één van Europa’s grootste software-aanbieders.

Matrix42 wil met zijn producten en oplossingen de fysieke, virtuele en mobiele werkplekken vormgeven. Hierbij staat de eindgebruiker centraal en worden processen geautomatiseerd en geoptimaliseerd. De oplossingen van Matrix42 komen tegemoet aan de eisen van de moderne professional en sluiten aan op de eigen ICT-omgeving van organisaties. Om dit mogelijk te maken werkt Matrix42 samen met Incit Technology, Tap Desktop Soltutions, Consulting 4IT en DSP IT Service. In de Benelux werkt Matrix42 samen met Semanto, Dekkers Intermediair, Nutshell-IT en Mobylla. Meer informatie is te vinden op www.matrix42.com/nl 

Meer informatie

Matrix42
Harald Knapstein
Vice President Marketing
Tel.: (+49-6102) 268
Mobile: (+49-172) 656-6258
Fax: (+49-6102) 816-100
harald.knapstein@matrix42.com

Marcommit
Reinder Suijker
035-582 2730
matrix42@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 10 jaar en 175 dagen
Matrix42 contact  

Logo Matrix42
  +31 (0)85 208 48 34
  www.matrix42.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
Logo PA Consulting
Logo Eaton
Logo IG&H
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101046 persberichten
6819 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15589 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR