ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Zeekhoe Communicatie

Gezondheidszorg onvoldoende bewust van gevaren mobiele dokters

Ede, 15 oktober 2015 – Zorginstellingen zijn nog onvoldoende voorbereid op de huidige opmars van de mobiele gezondheidszorg. Het gebruik van persoonlijke apparaten binnen de zorgsector, Shadow IT en matige beveiliging maken het voor buitenstaanders relatief eenvoudig om in te breken. De minimale bewustwording rondom het thema is zorgwekkend. Dat stelt ICT-specialist Capitar IT Group in haar nieuwe whitepaper ‘Veiligheid van mobile health in eigen handen’.

Nu digitale zorg fundamenteel is voor het leveren van betaalbare en goede zorg, dienen ziekenhuizen en andere zorgverleners adequaat om te gaan met security en privacy issues. Omdat veel artsen momenteel gebruikmaken van publieke diensten op hun smartphone die buiten de standaard bedrijfsapplicaties staan, is niet alle patiëntinformatie veilig. De risico’s zijn bij zorgprofessionals niet top of mind en deze onwetendheid kan zorgen voor grote dreigingen bij ziekenhuizen.

Peter Jurg, Director Innovation & Consultancy bij Capitar: “De reden dat veel hacks zich voordoen is omdat de verschillende apps en devices niet goed geïntegreerd zijn in de huidige IT-systemen van organisaties. Een andere reden is het gebruik van Shadow IT: diensten die buiten de bedrijfsapplicaties vallen, maar wel eenvoudig te gebruiken zijn. Met name in de gezondheidszorg gaan deze problemen zich steeds vaker voordoen. Als zorgprofessionals een röntgenfoto met collega’s willen delen, dan is vaak de snelste manier om dit te doen via WhatsApp of Dropbox. Dit zijn publieke diensten met weinig beveiliging en privacy. Gebruiksgemak is dus essentieel voor een goede beveiliging van mobiele bedrijfsapplicaties. De balans tussen gebruiksgemak en veiligheid ontbreekt momenteel nog bij veel zorginstellingen.”

Whitepaper
Capitar heeft zojuist het whitepaper: ‘Veiligheid van mobile health in eigen handen’ gepubliceerd. Deze is te downloaden via: https://www.capitar.com/mobile-health-veilig-in-eigen-handen/

----------

Over Capitar IT Group
Capitar IT Group is een groeiende ICT-specialist met kennis en kwaliteit op het grensvlak van organisatie en informatietechnologie. Met ruim twintig jaar ervaring heeft Capitar expertise opgebouwd op het gebied van security services, managed services, identity & access management en consultancy. Met een efficiënte, proactieve aanpak weet Capitar met ruim 40 professionals uiteenlopende IT-projecten tot een succes te brengen. Dit betekent onder meer het faciliteren van een hoge beschikbaarheid van de IT-omgeving. Capitar werkt onder andere voor Hero, AHK en Vivent. Kijk voor meer informatie op www.capitar.com of volg Capitar op Twitter @capitar_com.

Meer informatie
Marcommit 
Bob Bruinenberg
035-5822730
capitar@marcommit.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 107 dagen
Capitar IT Gro.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl