ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

Nederland ICT bij aftrap Week van de Veiligheid

Digitale veiligheid wordt door de snelle groei van de digitale economie een steeds belangrijker onderwerp. Dat bleek ook tijdens de start van de Week van de Veiligheid. Lotte de Bruijn (directeur Nederland ICT) en Rhett Oudkerk Pool (voorzitter adviescommissie Cybersecurity) hadden daar een ontmoeting met minister Van der Steur.


Minister Van der Steur in gesprek met Lotte de Bruijn en Rhett Oudkerk Pool
tijdens de start van de Week van de Veiligheid.

In het gesprek benadrukte Lotte de Bruijn nog maar eens het standpunt dat wet- en regelgeving op het gebied van veiligheid niet negatief mag uitwerken op innovatie en het vertrouwen in ICT. Aandacht voor veiligheid is heel belangrijk omdat de bereidheid tot investeren bij gebruikers nog altijd achterblijft. Oudkerk Pool benadrukte tegenover de minister dat een reservering van 10% van het budget voor een ICT-project gereserveerd zou moeten worden met het oog op optimale beveiliging. Minister Van der Steur liet blijken oog te hebben voor het belang van publiek-private samenwerking op dit terrein. Nederland ICT liet de minister weten hierover graag het gesprek aan te gaan.

De ICT-sector ziet zelf heel nadrukkelijk een eigen verantwoordelijkheid. Veilige ICT-toepassingen en cybersecurity zijn van cruciaal belang met het oog op vertrouwen in ICT. Zo heeft Nederland ICT eerder al het initiatief www.beschermjebedrijf.nl gelanceerd. Hier kunnen ondernemers aan de hand van een checklist bepalen welke maatregelen ze zouden moeten nemen. Ook levert Nederland ICT een bijdrage aan de jaarlijkse Alertonline campagne.

Verstreken tijd: 10 jaar en 110 dagen
NLdigital contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Innovally
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Trend Micro
Logo Red Hat
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Pegasystems
Logo Xerox
Logo Kraken
Logo Vertiv
Logo Schneider Electric
Logo Palo Alto Networks
Logo Geotab
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102840 persberichten
6973 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16794 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl