ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 128 dagen geleden)
Bedrijf:

De nieuwste versie van Mproof’s Clientele ITSM is beschikbaar voor Windows 10

Mproof, specialist in IT Service Management software en diensten, kondigde vandaag de nieuwste versie van Clientele ITSM® aan. De versie 2015.2 van de Clientele ITSM software omvat onder andere de compatibiliteit met Windows 10 en Microsoft Edge.

Clientele ITSM 2015.2 bevat meer dan 25 klantverzoeken met waardevolle toevoegingen vanuit de dagelijkse praktijk, Clientele 2015.1 stelt u nog beter in staat om de Service level agreements (SLA) te managen. Deze verbeteringen zorgen voor een nog soepelere interface daar waar het gaat om het ondersteunen van externe leveranciers, of bij de dienstverlening aan bestaande klanten.

Clientele SaaS klanten ontvangen vanaf nu frequenter updates omdat als onderdeel van deze release een nieuw en verbeterd automatisch implementatiemethode is geïnstalleerd.

"Met deze release nemen we een grote stap voorwaarts in onze SaaS propositie, daarnaast bevat het veel wijzigingsverzoeken van onze klanten, hier profiteren zowel onze On-premise als onze SaaS klanten van", Gerben van Kesteren, CEO Mproof.

Over Mproof
Al meer dan 15 jaar is Mproof specialist op het gebied van IT Service Management software en diensten. Mproof richt zich op bedrijven in het midden segment en Managed Service Providers (MSP).

Mproof biedt een sterke combinatie van producten en diensten. Met onder andere Mproof's "7 stappen tot succesvol Service Management" en de Clientele ITSM software suite haalt u het beste uit uw IT organisatie. De Clientele ITSM software wordt in huis ontwikkelt en voorziet in een zeer complete service management oplossing die eenvoudig in te zetten is. Via een internationaal partnernetwerk wordt de software wereldwijd geleverd. De ervaring van honderden ITSM projecten zorgt ervoor dat Mproof alle kennis en kunde in huis heeft om klanten optimaal te ondersteunen bij al hun service management uitdagingen.

Voor meer informatie zie www.mproof.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 10 jaar en 128 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Mproof
  +31 70 5117006
  info@mproof.nl
  www.mproof.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
Logo Xerox
Logo Zebra
Logo NTT DATA
Logo Techleap.nl
Logo Red Hat
Logo Eaton
Logo Lightspeed
Logo Protime BV
Logo ManageEngine
Logo Databricks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101284 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15699 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR