ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 57 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Polycom versterkt Benelux-team met twee nieuwe medewerkers

David van den Berg benoemd tot nieuwe Sales Manager met focus op grote enterprise accounts; Sebastiaan Hoogstadt is nieuwe Channel Sales Manager voor de Benelux

Amsterdam, 14 september 2015 Polycom, Inc. (Nasdaq: PLCM) versterkt zijn Benelux-team met David van den Berg en Sebastiaan Hoogstadt. Van den Berg vervult de rol van Sales Manager en Hoogstadt die van Channel Sales Manager voor de Benelux.

De twee nieuwe collega’s krijgen als taak het verhogen van de omzet en het stimuleren van de adoptie van video-, voice- en contentsamenwerkingsoplossingen van Polycom in de Benelux. Beiden werken daarbij nauw samen met Jeremy Keefe, Area Sales Vice-President voor de Benelux en het Verenigd Koninkrijk/Ierland. De twee nieuwe managers werken vanuit de Polycom-vestiging in Amsterdam.

Van den Berg was voorheen werkzaam bij Vidyo als Sales Vice-President voor de Benelux, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, en de opkomende regio’s. Daaraan voorafgaand was hij actief als Regional Sales Vice-President van Polycom voor de Benelux en de Nordics. Van den Berg vervulde eerder ook leidinggevende functies in de Benelux bij onder meer Touchbase Group, Avaya, Lucent en Hewlett-Packard.

Hoogstadt werkte hiervoor bij Zebra Technologies, waar hij channel- en salesfuncties vervulde. Daar vervulde hij in zijn meest recente functie de rol van Global Channel Sales Manager. Hoogstadt werkte eerder in managementfuncties bij onder meer Getronics, DiVA en La Poste Courier International in Frankrijk.

“Ik ben erg blij met de toetreding van David en Sebastiaan tot ons salesteam in de Benelux”, zegt Jeremy Keefe. “De sterke achtergrond van beiden in sales en channelsales stimuleert het succes en leiderschap van Polycom in de regio. David en Sebastiaan gaan zich richten op het leveren van de beste ervaring in de markt, waarbij ze tegelijkertijd samen met onze strategische partners en channelpartners onze go-to-market versterken.” 



# # #

Over Polycom
Polycom helpt organisaties de kracht van samenwerking te ontketenen. Wereldwijd overbruggen meer dan vierhonderdduizend bedrijven en organisaties afstanden met veilige video-, spraak- en contentoplossingen van Polycom. Polycom en zijn partnerecosysteem bieden flexibele samenwerkingsoplossingen voor elke omgeving en leveren de beste gebruikerservaring en ongeëvenaarde investeringsbescherming.

Progress Communications
Inger Hund / Kinyi Tsui
Telefoon: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: Polycom@progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 57 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Polycom BV contact  

+31 (0) 20 5814900
www.polycom.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu