ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Speciaal voor outdoor en sporters: de nieuwe Rollei Actioncam 420

Rollei lanceert nieuwste lid van de actioncam familie op IFA

Eindhoven, 2 september 2015 – In navolging van de 400 en 410 introduceert camerafabrikant Rollei de Rollei Actioncam 420 tijdens IFA. Het nieuwste model van Rollei is lichter dan zijn voorganger, beschikt over een 12-megapixel sensor en biedt gebruikers een goede prijs kwaliteitverhouding. De Actioncam 420 wordt standaard geleverd met verschillende sportaccessoires en dit maakt de camera geschikt voor extreme activiteiten ter land, ter zee en in de lucht.

De krachtige 12-megapixel camera zorgt voor een uitstekende beeldkwaliteit en met de 4K full HD-videoresolutie en 10 fps is de Rollei Actioncam 420 geschikt voor alle outdoor-liefhebbers. Van windsurfen tot wandelen, alle momenten worden haarscherp vastgelegd. Dankzij de bijgeleverde afstandsbediening zijn gebruikers in staat om hun actioncam tot 10 meter afstand te bedienen. Beelden kunnen dankzij de Rollei app (beschikbaar voor iOS/Android) eenvoudig worden teruggekeken op alle mobiele apparaten en vervolgens direct via social media worden gedeeld.

Uitgebreide set accessoires 
Naast de afstandsbediening levert Rollei bij het nieuwste model een uitgebreide set aan accessoires. Zo krijgen consumenten een gratis set van de onlangs gelanceerde Rollei SafetyPads. Dit koppelstuk voor helmen zorgt ervoor dat de actioncam los wordt gekoppeld als er te veel kracht op komt te staan. Eventueel letsel bij de gebruiker wordt hierdoor in de kiem gesmoord. Overige bijgeleverde accessoires zijn: polsband afstandsbediening, onderwaterhuis, verwisselbare lithium-ion accu en twee verschillende mounts.

Overige specificaties
  • 12-megapixel
  • 4K full HD-videoresolutie
  • Loop functie, slow motion en time lapse
  • 2-inch TFT-LCD scherm
  • Accuduur: tussen de 90 en 120 minuten
  • Gewicht: 65 gram (zonder accu en geheugenkaart)
  • Afmetingen: 62 x 45 x 35 mm

Prijs en beschikbaarheid
De Rollei Actioncam 420 is vanaf eind september beschikbaar in de kleuren wit, blauw en zwart voor een adviesprijs van €199,99. Meer informatie is te vinden op: http://www.rollei.com/products/actioncams/cams/rollei-actioncam-420-black,p312801

Henk Gernand, Key Accountmanager Benelux bij Rollei: “De wensen en feedback van onze klanten dienen als basis voor onze productontwikkeling. Net als bij de 400 en 410 is dit ook bij de Actioncam 420 gebeurd. Deze high-end camera is speciaal ontwikkeld voor extreme omstandigheden. Dankzij de uitgebreide accessoires en hoge kwaliteit beelden, is de nieuwe actioncam een must voor exterme sporters en andere outdoor-liefhebbers.”

--------

Noot voor de redactie: Bijgevoegd foto’s van de Rollei Actioncam 420 op hoge resolutie.







Over Rollei:
Het van oorsprong Duitse Rollei is opgericht in 1920 en heeft als doelstelling om fotografie voor iedereen toegankelijk te maken. Rollei is al meer dan 90 jaar een autoriteit op de fotografiemarkt en is momenteel actief in meer dan 20 landen in Europa. Rollei claimde haar wereldwijde reputatie als fabrikant van hoogwaardige camera’s met de twin-lens Rolleiflex. Het huidige assortiment omvat digitale camera’s, actioncams, camcorders, IP-beveiligingscamera’s, statieven en accessoires. Voor meer informatie: www.rollei.com

Meer informatie:
Marcommit
Bob Bruinenberg
035-5822730
rollei@marcommit.nl


Verstreken tijd: 11 jaar en 66 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Rollei contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR