www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Salesforce introduceert Salesforce Shield

‘Met Salesforce Shield kunnen organisaties op het Salesforce1 Platform applicaties ontwikkelen die aan strikte eisen van compliance voldoen’

Utrecht, 16 juli 2015 – Salesforce [NYSE: CRM], het Customer Success Platform en 's werelds meest gebruikte CRM-oplossing, introduceert Salesforce Shield. Met deze nieuwe set aan oplossingen op het Salesforce1 Platform, kunnen organisaties die aan strenge wet- en regelgeving moeten voldoen snel applicaties ontwikkelen. Onderdelen van Salesforce Shield zijn Field Audit Trail, Platform Encryption, Data Archive en Event Monitoring.

Veel organisaties maken gebruik van cloud-platforms om vliegensvlug applicaties te ontwikkelen. Voor bedrijven die aan strenge compliance-bepalingen of andere wet- en regelgeving moeten voldoen, is dit echter nog niet zo gemakkelijk. Extra functionaliteiten om aan deze eisen tegemoet te komen, worden vaak intern ontwikkeld en in de applicatie geïntegreerd. Dit gaat ten koste van de innovatiekracht en vooral de ontwikkelsnelheid. ‘Met Salesforce Shield bevrijden we deze IT-beslissers en ontwikkelaars. We bieden ze de mogelijkheid om snel applicaties te bouwen, die zowel tegemoetkomen aan de bedrijfsbehoeftes als voldoen aan de compliance-eisen,’ stelt Luc Schamhart, Regional Vice President Platform bij Salesforce.

Onderdelen
Met Salesforce Shield kunnen ontwikkelaars met drag-and-drop-functies gemakkelijk applicaties maken. Salesforce Shield bestaat uit de volgende onderdelen: 
  • Platform Encryption: voorheen hadden bedrijven drie tot zes maanden nodig om encryptie te implementeren in hun hard- en software. Omdat Platform Encryption native is in het Salesforce1 Platform, kunnen gebruikers gemakkelijk gevoelige gegevens coderen met behoud van belangrijke functionaliteiten, zoals zoeken.
  • Data Archive: door de explosie van data moeten organisaties de opslag van informatie anders organiseren. In plaats van historische, weinig gebruikte gegevens in Salesforce op te slaan of data te verplaatsen naar een andere locatie, kunnen organisatie hun data nu opslaan  in ‘nearline storage’. Dit is een optie die, tegen gereduceerde kosten,  snelle toegang verzorgt op het Salesforce1 Platform.
  • Field Audit Trail: bedrijven verwachten dat hun data accuraat, volledig en betrouwbaar is, zodat ze zeker weten dat voldaan wordt aan de strikte wet- en regelgeving. Met Field Audit Trail kunnen gebruikers op veldcode-niveau tot tien jaar terug wijzigingen bekijken. Daarnaast kan voor elk Salesforce-object een ander pakket voorwaarden worden ingesteld, zodat gegevens die niet meer nodig zijn, ook niet langer bewaard worden.
  • Event Monitoring: Event Monitoring geeft gebruikers een ongeëvenaard inzicht in hoe de bedrijfsapplicaties worden gebruikt en door wie. IT-organisaties kunnen Event Monitoring inzetten om te bekijken welke gebruikers zijn ingelogd in Salesforce, welke informatie ze opvragen, vanaf welke plek en met gebruik van welk kanaal. Bedrijven krijgen niet alleen een  beter inzicht in hoe de Salesforce-applicaties worden gebruikt, ze kunnen ook controleren of gebruikers grote hoeveelheden data downloaden die hun organisatie in gevaar kunnen brengen. 
Uitbreiden naar alle native Salesforce1 apps
Omdat Salesforce Shield onderdeel is van het Salesforce1 Platform, kan elke op dit platform gebouwde applicatie, gebruik maken van de bovengenoemde functionaliteiten. Het hele Salesforce- ecosysteem profiteert dus van de enorme mogelijkheden van Salesforce Shield. Zowel Independent Software Vendors (ISV’s) als system integrators, kunnen snel een hele nieuwe generatie applicaties ontwikkelen, die aan strikte voorwaarden en branche-eisen kunnen voldoen. Deze betrouwbare applicaties kunnen ze vervolgens aanbieden via de Salesforce AppExchange, de grootste marktplaats voor business-applicaties.

##

Over Salesforce
Salesforce (NYSE: CRM) levert cloud computing-oplossingen en biedt - in abonnementsvorm -  een geïntegreerd online platform voor relatiebeheer, verkoop, service en marketing. Meer dan 100.000 bedrijven wereldwijd, variërend van het MKB tot multinationals, transformeren hun organisatie naar een werkelijk vraaggestuurde organisatie met Salesforce. Salesforce helpt organisaties hun klantgerichte processen zo te stroomlijnen, dat zij zeer snel kunnen inspelen op bestaande en nieuwe klantbehoeften en –wensen. Daarnaast biedt het bedrijf met het Salesforce1-platform naast eigen toepassingen ook business applicaties van partners via de snelgroeiende AppExchange. Deze apps zijn eenvoudig te integreren met de omgeving van eindgebruikers en zijn op nagenoeg alle mobiele platformen beschikbaar. In de Benelux werken bedrijven van uiteenlopende grootte met Salesforce, zoals KLM, PostNL, Philips, Nationale Nederlanden, Coca Cola, TVH, Telenet, Van Gansewinkel, eMerus, Mylaps, MKB Servicedesk en The Cloakroom. Ga voor meer informatie naar http://www.salesforce.com/nl of volg op Twitter @Salesforce_NL.
 
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:


Lubbers De Jong
Mirjam Adriaanse
T: 020 205 04 36
E: mirjam@lubbersdejong.nl

Salesforce Benelux
Ward van Beek
M: 06 51 034 301
E: wvanbeek@salesforce.com

Dit bericht is ook online beschikbaar.

Verstreken tijd: 11 jaar en 62 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Salesforce.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl