ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 12 dagen geleden)
Bedrijf:

Lancering magazine voor Fashion Heroes

10 juli 2015 – De Nederlandse fashionindustrie telt ruim vijftienduizend bedrijven die in een sterk veranderend marktlandschap geschiedenis schrijven. Fashion Alliance wil spelers in deze markt inspiratie bieden op het gebied van omnichannel ondernemen en het integreren van wholesale en retail. Dit gebeurt al middels het organiseren van Fashion Heroes-events en nu ook door de lancering van het Fashion Heroes-magazine.

In de eerste uitgave van het Fashion Heroes-magazine staat het thema omnichannel ondernemen centraal. Fashion Alliance ziet dit namelijk als één van de belangrijkste trends voor de komende jaren. Verschillende bedrijven die al omnichannel ondernemen, delen in deze eerste editie ervaringen met hun ‘omnichannel offensief’.

Interviews
Jan Berden (directielid bij warenhuis Berden) en Arthur Feenstra (mede-eigenaar van Only for Men) vertellen in het Fashion Heroes-magazine over de kansen van omnichannel ondernemen. Jan Berden vertelt: “Automatisering is dé verbindende factor tussen offline en online ondernemen. Het is een uitdaging, maar het biedt tegelijkertijd heel veel kansen. Zo komen webshop-klanten nu veel vaker in onze winkels shoppen.” Arthur Feenstra laat weten: “Door één kanaaloverstijgende voorraad te hanteren, hoeven we slechts tien procent van alle online bestellingen vanuit ons magazijn te leveren. De filialen doen de rest.”

Ontwikkelingen
Naast informatie over omnichannel ondernemen wordt er ook stilgestaan bij de Fashion Heroes-events, de integratie van social media op de winkelvloer en advies voor retailers over het toepassen van klantgerichte online marketing. Daarnaast komt de uitbreiding van het ACA-portfolio met expertise op het gebied van wholesale aan bod, evenals het online platform Stockbase. Dit platform bewijst de meerwaarde van samenwerken tegen lost sales. Kortom, volop inspiratie over ontwikkelingen in de fashionbranche!

Niet te missen
Voor retailers en wholesalers in de fashionindustrie is het Fashion Heroes-magazine een niet te missen bron van informatie over ontwikkelingen en automatisering in de branche. Heeft u het niet ontvangen, maar wilt u het wel graag lezen? Vraag het magazine dan aan via info@fashionheroes.nl

Over Fashion Alliance
Fashion Alliance is een samenwerkingsverband tussen verschillende bedrijven (ACA, Divide, Eazier, Multiply en Stockbase) met elk een eigen technologisch expertisegebied. Samen delen zij de visie dat technologie een krachtig instrument is om in te spelen op de dynamische ontwikkelingen in de fashionbranche.

Over Fashion Heroes
Fashion Heroes is hét inspiratieplatform voor fashionbedrijven over de thema’s omnichannel en ketenintegratie. Het is een gezamenlijk initiatief waarin verschillende schakels uit de fashion waardeketen elkaar ontmoeten om kennis en inspiratie op te doen voor een succesvolle omnichannel aanpak.

Verstreken tijd: 11 jaar en 12 dagen
ACA contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl