Symantec DLP 14 biedt CIO’s meer zichtbaarheid en controle over bedrijfsgegevens
Nauwe samenwerking met Box beschermt informatie in de cloud nog beter
Utrecht, 2 juni 2015 – Symantec kondigt vandaag een nieuwe dienst aan, Data Loss Prevention 14 (DLP 14). Deze dienst geeft CIO’s
meer vertrouwen doordat medewerkers met deze dienst gebruik kunnen maken van een cloud die gegevens opslaat zonder dat zij zich zorgen hoeven te maken over verlies of diefstal van gegevens.
DLP voor cloud e-mail
Symantec DLP 14 ondersteunt nu ook Microsoft Office 365 voor bedrijven die het gebruiken voor cloud-gebaseerde e-mail. Voor huidige Symantec DLP-klanten betekent dit dat zij hetzelfde beveiligingsbeleid kunnen gebruiken als bij de on-premise oplossing.
DLP voor cloud opslag
Symantec DLP 14 voor Box geeft meer inzicht in de gevoelige bestanden waarmee bedrijven werken in Box. Door de integratie met het Box-platform kunnen de accounts van medewerkers gecontroleerd worden, kunnen analyses uitgevoerd worden die gevoelige informatie naar boven brengen en kan er geanalyseerd worden hoe deze informatie wordt gebruikt en met wie de data wordt gedeeld. Wanneer gevoelige informatie wordt gedetecteerd, plaatst Symantec DLP voor Box visuele tags op de inhoud en laat het gebruikers zelf bestanden herstellen in Box.
Bescherming voor Personal Cloud File Sync & Share
De endpoint agent van Symantec DLP 14 biedt ook bescherming van gevoelige informatie voor gebruikers van Cloud File Sync en Share. De dienst monitort en voorkomt dat medewerkers gevoelige werkbestanden synchroniseren vanaf hun werkdesktop naar persoonlijke accounts die gebruik maken van Box, Mircosoft OneDrive, iCloud, Google Drive, Dropbox en zelfs e-maildiensten als Gmail.
‘’Symantec Data Loss Prevention is een beveiligingstechnologie die zich richt op de inhoud van bestanden en zo bedrijven helpt te begrijpen waar hun gevoelige bedrijfsgegevens worden opgeslagen, hoe het wordt gebruikt en hoe je het moet beschermen tegen verlies en diefstal,” zegt Wouter Marien, Senior Manager Benelux Sales bij Symantec. ‘’Met de nieuwste versie breiden we de DLP uit naar e-mail en opslag om onze klanten te voorzien van controle en inzicht die ze nodig hebben om hun gevoelige informatie te beveiligen. Daarnaast kondigen we ook een nieuwe, robuuste integratie met Box aan.”
Beschikbaarheid
Symantec DLP 14 is vanaf vandaag wereldwijd verkrijgbaar. In de komende weken ook in meerdere talen beschikbaar.
EINDE
Mocht u vragen hebben over het bovenstaande, of graag in contact willen komen met een expert, kunt u contact opnemen met Martijn van Amersfoort van Edelman of Lilian Randzio van Symantec – zie contactgegevens hieronder.
Over Symantec
Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) is een expert in informatiebescherming die mensen, bedrijven en overheden helpt de enorme kansen van technologie te benutten, waar en wanneer dan ook. Symantec, een Fortune 500-bedrijf dat in april 1982 werd opgericht, heeft een van de grootste wereldwijde informatienetwerken en levert toonaangevende oplossingen op het gebied van beveiliging, back-up en beschikbaarheid, overal waar belangrijke informatie wordt opgeslagen, gebruikt en gedeeld. Het bedrijf heeft meer dan 19.000 medewerkers in dienst, verspreid over meer dan 50 landen. Negenennegentig procent van de Fortune 500-bedrijven is klant van Symantec. In het boekjaar 2015 bereikte Symantec een omzet van 6,5 miljard dollar. Ga voor meer informatie naar
www.symantec.nl of volg Symantec via go.symantec.com/socialmedia. Meer informatie over Symantec Corporation en zijn producten vindt u in de Symantec News Room op
http://symantec.com/news.
Edelman Symantec
Martijn van Amersfoort Lilian Randzio
Telefoon: 020 301 17 66 Telefoon: +49 (0)172 1465207
Martijn.vanAmersfoort@edelman.com Lilian_Randzio@symantec.com
Volg Symantec op
Twitter en
Facebook of bekijk het kanaal van Symantec op
SlideShare.