ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:

GX Software kondigt aan: het CMS als centrale contenthub

Nu bedrijven via steeds meer online kanalen communiceren, kost het managen van content steeds meer tijd. Gelukkig introduceert GX Software unieke integratiemogelijkheden in zijn CMS XperienCentral, waardoor content uit dat CMS voortaan eenvoudig op andere, externe platformen kan worden hergebruikt.

Redacteuren en marketeers kunnen al geruime tijd content hergebruiken binnen de kanalen die beheerd worden door het XperienCentral. Per heden kunnen ze echter ook vanuit extérne applicaties en back-officesystemen bij de content die in XperienCentral is opgeslagen. Met één druk op de knop wordt alle content in het CMS ontsloten. Gebruikers kunnen de gewenste content selecteren en rechtstreeks hergebruiken in de applicatie waarin ze werken, ongeacht op welk systeem deze draait.

Voorbeeld: koppeling met MailChimp
Een van de applicaties waarmee XperienCentral bijvoorbeeld kan samenwerken, is nieuwsbriefsoftware MailChimp. Stel dat een redacteur een mailing gaat versturen en daarin alle nieuwsberichten wil opnemen die de afgelopen maand op de website zijn verschenen. Dan kan hij vanuit de interface van MailChimp content uit XperienCentral ophalen en deze doorplaatsen in de nieuwsbrief.

Meer merkconsistentie in minder tijd
Dankzij de unieke integratiemogelijkheden van XperienCentral kunnen de verschillende systemen waarmee redacteuren en marketeers werken, voortaan veel beter met elkaar communiceren. Content kan daardoor eenvoudig worden uitgewisseld en op andere plekken worden hergebruikt. Dat bespaart zowel tijd als kosten. Een tweede voordeel is dat de communicatie veel uniformer wordt, omdat content uit één centrale bron (XperienCentral) wordt gehaald. Dat komt de brand consistency alleen ten goede.

XperienCentral als spil in het digitale IT-landschap
Willem Rossieau, CEO van GX Software, zegt: ‘Nu bedrijven meer en meer verschillende kanalen aansturen met hun CMS, neemt XperienCentral een steeds belangrijkere positie in binnen het digitale IT-landschap. Om die sleutelrol goed te kunnen vervullen, is het noodzakelijk dat het CMS optimaal kan integreren met andere systemen. Daarom investeren wij in de integratiemogelijkheden van XperienCentral.’

Over GX Software: GX Software is marktleider in digital marketing software. Het bedrijf heeft namelijk unieke software ontwikkeld (XperienCentral), waarmee organisaties al hun kanalen – van websites tot apps – centraal kunnen beheren. Bijzonder is bovendien dat de software bezoekersprofielen bijhoudt, waardoor op alle kanalen persoonlijk relevante content kan worden aangeboden. GX Software heeft klanten in allerlei branches, zoals Nationale Nederlanden, Telfort, Nationale Postcode Loterij, Voetbal International en VARA. Het hoofdkantoor staat in Nijmegen en er werken circa honderd mensen. Emerce heeft GX Software opgenomen in de lijst met 100 beste bedrijven in e-business. En sinds 2011 keert GX Software jaarlijks terug in het toonaangevende Magic Quadrant van het Amerikaanse onderzoeksbureau Gartner, waarin de beste CMS-leveranciers van de wereld zijn opgenomen.

Contactpersoon: Nelleke Haverkate, +31 24 388 82 61, nelleke.haverkate@gxsoftware.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 21 dagen
GX Software contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR