ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:

Opkomst maatwerk SaaS-producten voor nichemarkten

Amsterdam, 27 mei 2015 – De markt voor Software-as-a-Service (SaaS) zal volgens Forrester in 2020 wereldwijd meer dan 130 miljard dollar waard zijn. Volgens het onderzoeksbureau kleven er ook risico’s aan de populariteit van SaaS, namelijk die van dreigende monoculturen en monopolies. De Amsterdamse softwareontwikkelaar GlobalOrange ziet echter een groeiende vraag naar SaaS-producten voor nichemarkten, waarbij user experience en conversie centraal staan.   

De voordelen van cloud computing en mobiele apps hebben bedrijven inmiddels ruimschoots overtuigd van de meerwaarde van SaaS-producten. Er zijn zelfs vendoren, CIO’s en analisten die stellen dat SaaS de toekomst is van alle applicaties. Ook al groeit het aanbod van generieke SaaS-oplossingen, toch beantwoorden deze producten slechts aan een deel van de bedrijfswensen. Volgens Yvo Gortemaker, directeur van GlobalOrange, zijn er steeds meer organisaties die bij het ontwikkelen van een online bedrijfsmodel besluiten om hun bedrijfsapplicaties in een SaaS-dienst te verwerken. “Generieke SaaS-producten bieden vaak maar beperkte mogelijkheden,” zegt Gortemaker. “Verwacht je meer functionaliteit of allerlei koppelingen met bedrijfsapplicaties of online diensten, dan is er toch maatwerk nodig. Het ontwikkelen van een eigen SaaS-applicatie op maat kan dan een veel efficiëntere optie zijn.”

Conversie is leidend
Door het flexibele verkoopmodel van SaaS zijn gebruikersgemak en conversie uiterst belangrijk om gebruikers te winnen en vast te houden. Gortemaker: “Het gebruik van een SaaS-product kun je in principe elk moment stopzetten. Laat het gebruiksgemak te wensen over of ontbreken er mogelijkheden, dan is een concurrerend product snel gevonden.”
Om die reden is het ontwikkelen van SaaS-producten radicaal anders dan traditionele softwareontwikkeling. De software wordt via het internet geleverd en moet daarom, zeker voor zakelijk gebruik, uiterst betrouwbaar en altijd beschikbaar zijn. Daarnaast ligt de nadruk bij SaaS op het feit dat het in de eerste plaats een ‘product’ is, niet zomaar een bedrijfsmiddel dat een bepaalde functionaliteit moet leveren. “Een succesvol SaaS-product is gebaseerd op een doordacht businessplan, dat vaak aansluit op een heel specifiek gebruiksscenario,” zegt Gortemaker. “Zo’n oplossing is veelal niet standaard beschikbaar. Maar bovendien moet de focus echt liggen op het optimaliseren van de user experience en het continu verbeteren van de conversie. Vrijwel geen enkel SaaS-product zou slagen als het volgens de ouderwetse watervalmethode werd ontwikkeld.”

Meer informatie over het ontwikkelen van SaaS-producten is te lezen in deze whitepaper.

***

Over GlobalOrange
GlobalOrange is een Amsterdamse softwareontwikkelaar van gebruiksvriendelijke maatwerkapplicaties met een grote technische complexiteit. De integratie van ‘best of breed’-oplossingen en de nieuwste technieken staan hierbij centraal, aangevuld met een transparante werkwijze. Zo ontwikkelt GlobalOrange innovatieve en toekomstvaste oplossingen die een wezenlijke bijdrage leveren aan het onderscheidend vermogen van klanten, van grote corporaties tot IT-intensieve bedrijven. GlobalOrange won in 2012, 2013 en 2014 een FD Gazellen Award, in 2013 de Red Herring Europe 100 Award en is in 2012, 2013 en 2014 opgenomen in de Deloitte Fast50. Sinds 2014 staat GlobalOrange in de Top-10 Beste Werkgevers van NRC. Voor meer informatie: www.globalorange.nl.


# # #

Dit persbericht en aanvullend beeldmateriaal is ook online te vinden.

Meer informatie voor de pers:

L&DJ PR
Onno Louwen
T 020 2050 429
E yvo@globalorange.nl

GlobalOrange
Yvo Gortemaker, directeur GlobalOrange
Haarlemmerstraat 124, 1013 EX Amsterdam
T 020 624 2152
E yvo@globalorange.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 98 dagen
GlobalOrange contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
Logo Unit4
Logo Bidfood
Logo Web Wings
Logo Palo Alto Networks
Logo Zendure
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103000 persberichten
6987 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu