www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Emerson Network Power nieuwe partner van de Dutch Datacenter Association (DDA)

Breda, 26 mei 2015 – Emerson Network Power, onderdeel van Emerson (NYSE: EMR) en wereldwijd toonaangevend in het optimaliseren van de beschikbaarheid, capaciteit en efficiëntie van bedrijfskritische infrastructuur, heeft zich als partner aangesloten bij de Dutch Datacenter Association (DDA). De DDA is de belangenvereniging van datacenters in Nederland. Deze organisatie heeft als missie het versterken van de economische groei en het profileren van datacenters in de Nederlandse samenleving. 

Ben De Brauwer, ‎Managing Director Benelux bij Emerson Network Power: “Wij zijn in de eerste plaats lid geworden van de DDA, omdat de leden van deze brancheorganisatie precies de doelgroep vormen, waarop Emerson zich richt. Wij leveren een breed aanbod van technologie en diensten voor de datacentersector. Met dit lidmaatschap kunnen we de interactie met de markt versterken en werken aan verdere kennisdeling en uitwisseling van ideeën over de ontwikkelingen in de markt. Wij kijken uit naar een intensieve en constructieve samenwerking met alle betrokkenen bij de DDA.”

Stijn Grove, directeur van de Dutch Datacenter Association: “Wij heten Emerson Network Power van harte welkom als nieuwe partner. Emerson beschikt over veel kennis en expertise op het gebied van datacenters. Daar kunnen onze leden van profiteren.”

# # #

Over de Dutch Datacenter Association
De Dutch Datacenter Association (DDA) is de brancheorganisatie van datacenters in Nederland. De DDA verbindt de marktleidende datacenters in Nederland met een missie: het versterken van de economische groei en het profileren van de datacentersector naar de overheid, media en samenleving. De DDA verwoordt standpunten van de industrie met betrekking tot regelgeving en beleidskwesties. Het toont leiderschap door leden te faciliteren en te stimuleren tot operationele verbetering in de vorm van ‘best practices’. De DDA bevordert onderwijs en levert een bijdrage aan technische normen waarmee de datacenter-industrie zich in Nederland en daarbuiten verder kan onderscheiden. De Dutch Datacenter Association werkt actief samen met marktpartijen, overheid en andere belangenorganisaties.

Over Emerson Network Power
Emerson Network Power, onderdeel van Emerson (NYSE: EMR), levert software, hardware en diensten voor het optimaliseren van de beschikbaarheid, capaciteit en efficiëntie van datacenters en faciliteiten in de gezondheidszorg en de industrie. Emerson Network Power is een betrouwbare industriële leverancier van slimme infrastructuurtechnologieën. Het bedrijf biedt innovatieve oplossingen voor het beheer van datacenterinfrastructuren, die de kloof tussen IT en facility management dichten. De efficiëntie en de beschikbaarheid van de oplossingen zijn onverminderd hoog, ongeacht de benodigde capaciteit. Alle oplossingen worden wereldwijd ondersteund door lokale servicetechnici van Emerson Network Power. Meer informatie over de producten en diensten van Emerson Network Power is te vinden op www.EmersonNetworkPower.nl.

Over Emerson
Emerson (NYSE: EMR, gevestigd in St. Louis (VS)) brengt als geen andere wereldwijde marktspeler technologie en engineering samen in de vorm van innovatieve oplossingen voor klanten in industriële, commerciële en consumentenmarkten. Het bedrijf kent daartoe vijf verschillende divisies: procesbeheer, industriële automatisering, noodstroomvoorziening, klimaattechnologie en commerciële en residentiële oplossingen. De omzet in het boekjaar 2014 bedroeg 24,5 miljard dollar. Ga voor meer informatie naar www.emerson.com.

Contact:
LVTPR
Nienke Geudeker / Eline Alberts
Tel.nr.: 030 - 65 65 070
E-mail: emersonnetworkpower@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 33 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Vertiv contact  

+31 76 578 1600
www.vertiv.com/nl-emea

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR