ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 45 dagen geleden)
Bedrijf:

Intel Security benoemt Andrew Elder tot president EMEA

Schiphol-Rijk, 12 mei 2015 Intel Security heeft Andrew Elder (46 jaar) benoemd tot president EMEA. Hij krijgt de leiding over alle activiteiten van het bedrijf in Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Ook zal hij in deze regio’s verantwoordelijk zijn voor de groeistrategie.

"Bedrijven hebben oneindig veel mogelijkheden binnen handbereik,” zegt Andrew Elder, “maar vaak zijn ze terughoudend bij het omarmen van technologieën als IoT, big data of mobile, vanwege de veiligheidsrisico’s. Hier moet verandering in komen: beveiliging is de sleutel tot de technologieën van de toekomst, maar alleen als het vanaf het allereerste begin volledig én consequent wordt geïntegreerd."

"Andrew is een uitzonderlijk leider met meer dan 25 jaar ervaring bij hightech-bedrijven,” zegt Scott Lovett, executive vice-president worldwide sales van Intel Security. “Hij weet alles over nieuwe technologieën en de razendsnelle ontwikkeling van het cybersecurity-landschap. Deze diepgaande kennis zal hem, ons én onze klanten goed van pas komen bij de steeds groter wordende beveiligingsuitdagingen.”

Elder was voorheen werkzaam bij Rovi Corporation en Intellectual Ventures. Ook was hij dertien jaar actief bij Cisco, als vice-president advanced technology & enterprise in opkomende markten en vice-president global sales van de divisie sports & entertainment, waar hij de strategische richting van nieuwe technologieën en opkomende systemen bepaalde.

Over Intel Security
McAfee is nu onderdeel van Intel Security. Met zijn Security Connected-strategie, innovatieve benadering van beveiliging die door hardware wordt ondersteund en Global Threat Intelligence, focust Intel Security zich op het ontwikkelen van proactieve, bewezen beveiligingsoplossingen en -diensten die systemen, netwerken en mobiele toestellen van bedrijven en eindgebruikers over de hele wereld beschermen. Intel Security combineert de ervaring en expertise van McAfee met de innovatiekracht en bewezen prestaties van Intel om van beveiliging een essentieel onderdeel van iedere architectuur en ieder automatiseringsplatform te maken. Het is de missie van Intel Security om iedereen het vertrouwen te schenken om veilig te leven en te werken in een digitale wereld. Kijk voor meer informatie op www.intelsecurity.com.

Contactpersonen voor de pers
MCS PR, McAfee Persdesk, e-mail mcafee@mcspr.nl, tel. 023 - 562 8208.

OPMERKING: Intel, het Intel-logo, McAfee en het McAfee-logo zijn gedeponeerde handelsmerken van Intel Corporation in de VS en in andere landen. Andere gedeponeerde en niet-gedeponeerde handelsmerken kunnen door anderen als eigendom geclaimed worden.

Verstreken tijd: 11 jaar en 45 dagen
McAfee contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl