www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:

Danfoss rolt Nedap’s beveiligingsplatform AEOS wereldwijd uit

Danfoss - een internationale aanbieder van mechanische en elektronische onderdelen voor verschillende industrieën - geeft het startsein voor de internationale uitrol van AEOS, het beveiligingsplatform van Nedap. In de komende vijf jaar wordt dit platform wereldwijd op alle 80 locaties geïntroduceerd. Danfoss heeft in 2014 samen met Nedap haar bedrijfsstrategie ‘one company, one way’ vertaalt naar een centrale strategie en programma voor beveiliging en toegangscontrole. Het programma legt het fundament voor een betere beveiliging door het optimaliseren van processen en de inzet van minder middelen.

Danfoss is internationaal leverancier van klimaatregeltechnologie, koeltechniek, elektronische aandrijftechnieken en industriële componenten. Zij is werkzaam voor klanten in verschillende industriële sectoren in ruim 100 landen en heeft ruim 22.500 medewerkers in dienst. Na een competitief selectieproces met de top van de internationale beveiligingsindustrie heeft Danfoss in 2013 Nedap als wereldwijd partner voor fysieke beveiliging gekozen. Onderdeel van dit partnership is het door Nedap ontwikkelde software gebaseerde beveiligingssysteem AEOS. Dit systeem integreert toegangscontrole, inbraakdetectie en videomanagement. Danfoss ging met Nedap in zee, omdat zij een bewezen en gestandaardiseerde aanpak biedt voor de wereldwijde implementatie van fysieke beveiliging.

Eén integraal platform
Met haar Global Client Programme ondersteunt Nedap Danfoss met de ontwikkeling van een strategie, technologie en een centrale serveromgeving. “We wilden een hogere efficiency realiseren en dat heeft het Global Client Programme van Nedap mogelijk gemaakt. Dit heeft zich inmiddels op 7 locaties in Noord Amerika, Europa en Azië bewezen. In het verleden nam de voorbereiding van de implementatie van een beveiligingsoplossing op locatie minstens vier weken in beslag. Met Nedap lukt dit binnen één week”, vertelt Fritz Lorenzen, Security manager van Danfoss.

Nu het centrale programma staat en de eerste locaties succesvol zijn opgeleverd, geeft Danfoss het startsein voor de wereldwijde uitrol. “Danfoss is klaar om in de komende vijf jaar wereldwijd alle 80 locaties te migreren naar het beveiligingsplatform AEOS van Nedap en we zien dit met veel vertrouwen tegemoet”, aldus Henrik Hansen, hoofd van het Real Estate Portfolio en Facility Director van Danfoss.
Tags  
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren

Verstreken tijd: 11 jaar en 108 dagen
Nedap Security.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Cooled Solutions
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Databricks
Logo Proofpoint
Logo Nutanix
Logo Visma
Logo Trend Micro
Logo KnowBe4
Logo Schneider Electric
Logo Wuunder
Logo Proofpoint
Logo Keepit
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Object First
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
104084 persberichten
7055 bedrijfsprofielen
61 PR-bureauprofielen
17685 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu