Quadia Online Video introduceert
InteractiveVideo. Kijkers kunnen binnen deze dynamische video’s onder andere klikken op buttons, gebieden en banners, navigeren door hoofdstukken, player-acties activeren of content downloaden en delen via social kanalen. InteractiveVideo is het vierde sub-brand van Quadia Online Video, naast
PersonalVideo,
Easy webinaren
Medical Meetings. Deze merken richten zich stuk voor stuk op online videotoepassingen die door een sterke integratie van content, techniek en data zorgen voor een verhoogde ROI.
Tijdens het bekijken van interactieve video’s kunnen kijkers zelf keuzes maken welke content zij specifiek willen zien door binnen de video te klikken. Dit leidt tot meer engagement (90 procent kijkt de video uit), een langere engagementtijd (tot en met 10 minuten) en een betere CTR (5 tot 12 procent)
[1]. De voordelen van interactieve video’s zijn inmiddels goed doorgedrongen bij Nederlandse marketeers. Uit recent onderzoek van
MarketResponse blijkt dat 61 procent van deze marketeers interactieve video binnen drie jaar wil inzetten als marketingtool.
“Wij bieden al jaren diverse interacties aan in onze video players die door onze gebruikers ook steeds vaker worden ingezet. Tevens merken we dat onze klanten nog meer en ook andere interacties wensen. Daarom hebben een nieuwe interactieve module ontwikkeld binnen ons platform die inmiddels bij diverse relaties in gebruik is”, zegt Nico Verspaget, directeur van Quadia. “Wat echter belangrijker is, is dat het creëren van interactieve video een wezenlijk andere discipline is dan lineaire video. Bij het ontwikkelen van het concept dien je al rekening te houden met de kijkerservaring. Hierbij is het van belang dat de integratie van content en techniek optimaal zijn. Op deze manier behaal je een optimale ROI."
Het merk InteractiveVideo wordt onder de aandacht gebracht via
een nieuwe website en uiteraard via een interactieve voorbeeldvideo.
[1] Bron: Forrester Research: Move beyond Awareness With Interactive Video