www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:

Notificare kiest Lubbers De Jong voor communicatie en pr

Amsterdam, 24 april 2015 – De succesvolle Nederlandse mobile marketing start-up Notificare heeft Lubbers De Jong gekozen om de bekendheid van het merk in Nederland te vergroten. Het bedrijf levert een Mobile Marketing Platform waarmee bedrijven mobiele apps kunnen verrijken met interactieve contextuele notificaties. Notificare heeft zich sinds de oprichting in 2012 sterk ontwikkeld en begint nu aan een nieuwe fase van versnelde groei. 

Notificare werd opgericht door Joel Oliveira (CPO), Joris Verbogt (CTO) en Robert Leefmans (CEO) om consumenten op een betere manier via het mobiele kanaal te kunnen bereiken. De technologie bestaat uit een plug-in voor mobiele apps, aangevuld met een online beheeromgeving voor mobile marketing-activiteiten. Notificare maakt hiermee locatiegebaseerde interactie met klanten mogelijk, onder andere door middel van geo-locatie en iBeacons. Bedrijven kunnen kun klanten met dit gebruiksvriendelijke platform voorzien van relevante notificaties op basis van hun persoonlijke voorkeuren en locatie. Notificare wordt gebruikt door organisaties in de retail, events en media, waaronder Hema, BNNVARA en het Rode Kruis.

Robert Leefmans, CEO van Notificare: “Wij kozen voor Lubbers De Jong om ons te helpen de kracht van ons product en onze visie op mobile marketing breed in de markt uit te dragen. Dit is een belangrijk jaar voor Notificare. We verwachten de komende tijd sterk te zullen groeien door enkele nieuwe investeerders en partnerships. Naast sales en marketing, hoort daar een geïntegreerde pr-aanpak bij.”

Peter Keijzer, managing director bij Lubbers De Jong: “Notificare is een echt Nederlands succesverhaal. Een jonge start-up met een innovatieve visie op mobile marketing. Zij hebben een product ontwikkeld waar in de mobile-first samenleving steeds meer behoefte aan is. Wij helpen Notificare graag om de naamsbekendheid van het merk te vergroten.”

Over Notificare
Het Notificare Mobile Marketing Platform is een krachtig marketinginstrument waarmee bedrijven hun mobiele apps kunnen verrijken met interactieve contextuele berichten. Notificare maakt hierdoor persoonlijke en locatie-gebaseerde interactie mogelijk, onder andere door middel van iBeacons. Hiermee kunnen bedrijven hun klanten voorzien van relevante informatie op het juiste moment. Dit vergroot de effectiviteit van de marketingcommunicatie en zorgt dat er een duurzame relatie met klanten wordt opgebouwd. Notificare versterkt het mobiele kanaal binnen omni-channel campagnes. Meer informatie: www.notifica.re

***

Voor meer informatie voor de pers:

Notificare
Robert Leefmans
+31 85 401 34 14 
robert@notifica.re

Lubbers De Jong
Elise Quaden
020 2050 437
elise@lubbersdejong.nl

Dit bericht en aanvullend beeldmateriaal kunt u ook ONLINE vinden.

Verstreken tijd: 11 jaar en 3 dagen
Notificare contact  

+31854013414
notificare.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu