www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:

Ezwim steunt initiatief Girlsday 2015

Amsterdam, 23 April 2015
 
Ezwim, de wereldwijde leider in Telecom Expense Management (TEM) technologie, opent ter gelegenheid van Girlsday 2015, op vrijdag 24 april, zijn deuren voor 12 meisjes uit Groep 7 van de openbare basisschool De Burght in Amsterdam. Girlsday is bedoeld om meisjes reeds op jonge leeftijd kennis te laten maken met bètawetenschappen, techniek en ICT.

Deze dag zal Ezwim de dames laten zien hoe programmeren werkt. De dames gaan aan de slag op hun eigen telefoon of tablet. Op een speelse manier leren ze hun eerste regels computercode schrijven. Door het gebruik van een eigen apparaat kunnen ze thuis blijven ‘spelen’ met hun zelfgemaakte computerprogramma.

“Het is een prachtig initiatief van VHTO om “Girlsday” te organiseren en wij steunen dit graag. Het is nog absoluut een ‘man’s world’, maar gelukkig zien wij steeds meer vrouwen die zich voor bèta, techniek en ICT interesseren,“ zegt Bram Cool, CEO van Ezwim. “Wij hopen dat we meisjes kunnen enthousiasmeren voor een carrière in deze richting. Overigens doet Ezwim het best goed, want 33% van onze mensen zijn vrouw, wat relatief hoog is voor een software onderneming.”

Over VHTO
VHTO is het expertisebureau in Nederland op het gebied van meisjes/vrouwen en bèta, techniek en ICT. VHTO voert activiteiten uit om de participatie van meisjes en vrouwen in bètawetenschap, techniek en ICT in Nederland te vergroten. VHTO richt zich daarbij op de hele keten van primair onderwijs, voortgezet onderwijs, bèta/technische en ICT-opleidingen in het middelbaar beroeps- en het hoger onderwijs tot en met de arbeidsmarkt.

Over Girlsday
Girlsday is een initiatief van VHTO om meisjes op jonge leeftijd kennis te laten maken met bètawetenschappen, techniek en ICT. Dit landelijke evenement vindt jaarlijks plaats in april, in 2015 op donderdag 23 april. Tijdens Girlsday openen tal van bèta-, technische en ICT-bedrijven én technische of ICT-afdelingen van bedrijven hun deuren voor meisjes van 10 tot 15 jaar.

Over Ezwim
Ezwim is wereldwijd marktleider op het gebied van TEM-Technologie. Ezwim biedt een uitgebreid portfolio van Telecom Expense Management applicaties via het internet (Software as a Service). Met zijn TEM applicaties ondersteunt Ezwim bedrijven om telecomkosten volledig inzichtelijk te maken, te verlagen en de efficiency van bijbehorende processen te vergroten. Het betrekken van medewerkers, real-time informatie, Lean Telecom, de ISO 27001 certificering en vergaande selfservice opties zijn onderscheidende factoren voor Ezwim. Het flexibele karakter van de bewezen Ezwim technologie maakt het uitermate geschikt voor alle typen bedrijven; groot, klein, nationaal en internationaal. Sinds 2001 werkt Ezwim met tevreden klanten over de hele wereld.

Voor meer informatie:

Ezwim
Bram Cool, CEO
Mobile: +31 619781727
Office: +31 88 8884300
Email: bcool@ezwim.com

Ezwim headquarters
Science Park 404
1098 XH Amsterdam
The Netherlands
www.ezwim.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 133 dagen
Ezwim BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR