Gebruikers van de
Honor 3C uit Nederland, Frankrijk en Duitsland kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor een proefupdate van de Android 4.4.2-software. Honor vindt de feedback van haar gebruikers zeer waardevol en zal op basis van deze feedback de software-update optimaliseren. Vervolgens stelt zij de update beschikbaar voor alle gebruikers van de Honor 3C.
Een belangrijke verbetering van de software is een update voor
EMUI 3.0, een voor Honor ontworpen Android-skin die een dynamischere display design biedt. Daarnaast is
BLE (Bluetooth Low Energy) een belangrijke update. BLE stelt de gebruiker in staat om smartwatches en smartbands aan het apparaat te koppelen. Hierbij verbruikt het apparaat minder energie dan bij standaard Bluetooth.
Om aan de testperiode deel te nemen dienen de gebruikers zich in te schrijven bij
Honor Club en vervolgens een e-mail sturen met als onderwerp 'Friendly User Test'. In de e-mail vermelden zij hun IMEI-nummer en een reden waarom zij als eerste de nieuwe software willen testen. Honor maakt dan een selectie en de gekozen gebruikers krijgen op 27 april 2015 de proefversie als update. Na het testproces en het verwerken van de feedback lanceert Honor in juni de software-update, die automatisch wordt gedownload op de SD-kaart, voor alle gebruikers van de Honor 3C.
