www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:

Den Braven Benelux kiest voor outtasken van beheer Back-up omgeving door Proact

Utrecht, 15 april – Den Braven, gespecialiseerd marktleider in o.a. de productie van hoge kwaliteit ISO-gecertificeerde materialen voor de bouwsector, kiest Proact als nieuwe partner voor het beheren van haar back-up en uitwijk omgeving.

Den Braven was op zoek naar een partner die als verlengstuk ingezet kan worden voor het beheer van werkzaamheden waarvoor geen specifieke kennis nodig is van het applicatielandschap van haar organisatie.

Fred Vugts, ICT-Manager Den Braven Benelux: “Er is voor Proact gekozen vanwege haar expertise op het gebied van back-up en het brede aanbod aan datacenter oplossingen en cloud services. Proact heeft laten zien dat het een flexibele partner is die in staat is snel te reageren op onze wensen. Dit geeft ons veel vertrouwen in de samenwerking.”

Door het outtasken van het dagelijks beheer van de back-up omgeving, creëert Den Braven meer tijd voor het eigen IT-team om zich te richten op nieuwe applicaties en projecten, die directe waarde toevoegen aan de organisatie.

Lucas den Os, Managing Director van Proact Nederland: ”Outtasking verschilt van outsourcing door behoud van regie aan de klantzijde. Den Braven verzekert zich met haar keuze voor Proact van toegang tot best-in-class expertise, innovatieve producten en breed portfolio aan clouddiensten. Wij kijken er naar uit om een verlengstuk te worden van de IT-afdeling van Den Braven.”

Over Den Braven Benelux
Den Braven is een multinational met ongeveer 1.200 medewerkers, verdeeld over 8 productielocaties en 25 verkoop- en distributiekantoren. Daarnaast beschikt Den Braven over een wereldwijd netwerk van distributiepunten. Vanaf de oprichting in 1974 is Den Braven gespecialiseerd in de productie van hoge kwaliteit ISO-gecertificeerde kitten, lijmen, purschuimen en technische aerosols voor de bouwsector en een verscheidenheid aan industriële toepassingen. Het bedrijf heeft zich na een sterke groei gevestigd als marktleider in verschillende landen.

Het hoofdkantoor staat in Oosterhout. De producten van Den Braven zijn bekend onder de merknamen Den Braven, Zwaluw, Hercuseal en Tectane en onder de private labels van verschillende partners

Over Proact
Proact is Europa’s grootste datacenter solution provider en cloud specialist. Met meer dan zeshonderd medewerkers vanuit vijftien landen is ons primaire doel om voor onze klanten kosten te verlagen, operationele risico’s te verkleinen en hen innovatie aan te dragen. Als specialist levert Proact niet alleen storage-, network- en computing-oplossingen, maar ook de bijbehorende support, consultancy, financing en beheer. Tevens is zij Europa’s grootste managed cloud serviceprovider met meer dan 70Petabyte aan beheerde data, ondergebracht in zowel eigen datacenters als die van klanten. Proact heeft oplossingen en diensten geleverd bij meer dan 3.500 klanten en is beursgenoteerd. Voor meer informatie www.proact.nl.

Voor meer informatie
Jeroen Hendriks
Marketing Manager Proact Europe West
Tel.: +31 (0)30 30 33 200
E-mail: jeroen.hendriks@proact.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 29 dagen
PROACT contact  

+31 (0)30 30 33 200
info@proact.nl
www.proact.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl