www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 96 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Gemeente Den Helder kiest voor integraal informatiebeveiligingsbeleid

Sincerus ondersteunt bij implementatie, nazorg en meerjarig onderhoud

De gemeente Den Helder en Sincerus zijn voor onbepaalde tijd een samenwerking op het gebied van informatiebeveiliging aangegaan. Sincerus heeft de gemeente ondersteund bij het maken en invoeren van onder meer het informatiebeveiligingsbeleid. Met dit beleid conformeert de gemeente zich aan de nieuwe Baseline Informatiebeveiliging Nederlandse Gemeenten (BIG).

Voortvloeiend uit de BIG heeft de Rijksoverheid diverse richtlijnen voor beveiligingseisen opgesteld, onder meer voor DigiD, de Wet bescherming persoonsgegevens (Wbp), de Gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens (GBA), digitale klantendossiers en het sociaal domein. Voor een individuele gemeente wordt het steeds moeilijker om alle wet- en regelgeving bij te houden en door te voeren. 
Een gemeente heeft te maken met een grote hoeveelheid aan gegevens van inwoners en bedrijven en mag deze alleen gebruiken waar ze voor bedoeld zijn. Daarnaast moet de gemeente er ook voor zorgen dat de informatie niet op straat komt te liggen. 

Den Helder hecht veel waarde aan het beveiligen van deze gegevens en wil voldoen aan interne en externe wet- en regelgeving. De gemeente heeft de afgelopen jaren grote stappen gezet in de borging van informatiebeveiliging, maar er zijn nog wel verbeterpunten. Daarnaast is informatiebeveiliging een continue proces. Den Helder heeft onder leiding van Sincerus een integraal informatiebeveiligingsbeleid gemaakt en ingevoerd en de verbeterpunten worden dit jaar doorgevoerd.

Om haar informatiebeveiliging op orde te stellen, levert Sincerus Den Helder ook een Chief Information Security Officer (CISO). Deze moet iedere gemeente hebben voor het bijhouden en doorvoeren van wijzigingen in richtlijnen en het borgen van informatiebeveiliging.  Sincerus staat de gemeente ook een aantal dagen bij voor het uitvoeren van verplichte audits en zelftesten. 

Gerald Lijesen, managing partner Sincerus: “Wij zijn er trots op dat we de gemeente hiermee hebben kunnen helpen. Den Helder is echt een van de voorlopers op het gebied van informatiebeveiliging. Veel gemeenten zijn ermee bezig, maar slechts weinigen hebben het volledige proces op orde. Vanaf 2016 gaat de Rijksoverheid audits uitvoeren op het totale beveiligingsbeleid in plaats van slechts op onderdelen. De aanpak van de gemeente Den Helder is een voorbeeld van een goede voorbereiding hierop.” 
De gemeente Den Helder en Sincerus zijn voor onbepaalde tijd een samenwerking op het gebied van informatiebeveiliging aangegaan. Sincerus heeft de gemeente ondersteund bij het maken en invoeren van onder meer het informatiebeveiligingsbeleid. Met dit beleid conformeert de gemeente zich aan de nieuwe Baseline Informatiebeveiliging Nederlandse Gemeenten (BIG).

Verstreken tijd: 11 jaar en 96 dagen
Sincerus Consu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl