www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Rechter maakt een einde aan bewaarplicht communicatiegegevens

Ede, 11 maart 2015 – Vandaag heeft de Rechtbank Den Haag uitspraak gedaan in het kort geding tegen de Staat over de Wet Bewaarplicht Telecommunicatie. De vorderingen zijn toegewezen. De Staat moet die wet, die inhoudt dat telecombedrijven en internetproviders diverse gegevens over internet- en telefoniegebruik zes tot twaalf maanden moeten bewaren zodat Justitie die kan gebruiken voor het handhaven van de wet, voor de eisers buiten werking stellen.

Eisers in deze procedure zijn privacy-voorvechter Privacy First, de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten, de Nederlandse Vereniging van Journalisten, het Nederlands Juristen Comité voor de Mensenrechten, internetprovider BIT en telecomaanbieders VOYS en SpeakUp. Zij werden bijgestaan door Fulco Blokhuis en Otto Volgenant van Boekx Advocaten.

BIT is verheugd over de uitspraak van de rechter. Wido Potters, Manager Support & Sales bij BIT, zegt daarover: “Uiteraard zullen wij de onterecht opgeslagen gegevens zo spoedig mogelijk vernietigen.”

De volledige uitspraak is te vinden op https://www.bit.nl/uploads/images/PDF-Files/uitspraak-WBT.pdf.

---------

Noot voor de redactie, niet voor publicatie:
Voor meer informatie en/of contact: Wido Potters, 06-139 04 133, wido@bit.nl.

Over BIT
BIT beheert een drietal datacenters in Ede en is gespecialiseerd in colocatie, internetverbindingen, managed hosting en outsourcing voor zakelijke gebruikers van het internet. BIT levert aan kwaliteitsbewuste organisaties de ruggengraat voor hun IT- en internet-infrastructuur. Betrouwbaarheid is het uitgangspunt van de dienstverlening, zodat klanten zich zorgeloos met hun kernactiviteiten bezig kunnen houden. BIT onderscheidt zich door een hoog kennisniveau, jarenlange ervaring en een pragmatische aanpak. BIT is ISO 27001 gecertificeerd. Meer informatie over BIT is te vinden op www.bit.nl of volg BIT via twitter.com/bitnl.

Meer informatie:
Marcommit PR
Femke Jansen
bit@marcommit.nl
035-582 27 30

Verstreken tijd: 11 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
BIT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR