www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:

Ricoh wint Digital Content Management Award

Ricoh heeft een Digital Content Management (DCM) Award voor Proces- en Informatiemanagement ontvangen. Ricoh kreeg deze prijs vanwege de substantiële besparingen die haar klant TriviumMeulenbeltZorg (TMZ) heeft gerealiseerd door de verbetering en automatisering van de HR-processen. Door de oplossing die Ricoh bij de zorginstelling heeft geïmplementeerd, zijn de overhead-kosten bij TriviumMeulenbeltzorg gezakt tot onder het landelijk gemiddelde. TMZ kan hierdoor meer tijd en geld vrijmaken voor het leveren van zorg. 

De Award werd uitgereikt tijdens het Awards Diner, dat dit jaar voor de derde keer georganiseerd werd door DocumentWereld en TAPAS. Het uitreiken van de DCM awards heeft tot doel aandacht te vragen voor de ontwikkelingen op het gebied van digitalisering, (proces)automatisering en informatiemanagement. Dit jaar waren er elf genomineerden en in totaal 2.000 mensen hebben hun stem uitgebracht. John de Waard namens de organisatie: “De genomineerde toepassingen geven een goed beeld van de mogelijkheden om met digitaliseringstechnologie en anders durven denken over informatie en informatiebeheer je grote stappen voorwaarts kunt maken als organisatie.” 

Uit het juryrapport over de categorie Proces- de Informatiemanagement waarin TriviumMeulenbeltZorg met Ricoh de Award wonnen: ”Zowel publiek als jury waren het eens over de winnaar in deze categorie. Met 5 eerste plaatsen bij de jury en een ruime meerderheid van de stemmen een terechte winnaar. Een mooi voorbeeld van hoe het in de zorg ook kan. Knap dat men steeds de focus heeft weten te houden en een groot aantal integraties heeft weten te realiseren die de resultaten van het project nog beter maken’, aldus de jury bij de uitreiking.” 

Johan Kennis, Team Lead Solutions Marketing bij Ricoh Nederland: “We zijn erg trots dat we de DCM Award voor Proces- en Informatiemanagement hebben ontvangen. Ricoh neemt steeds nadrukkelijker haar positie in op gebied van verbetering van business processen, zoals Inkoop, Finance en, in deze case, HR. We zien deze award als een erkenning van onze resultaten op dit gebied. En natuurlijk is het een mooie award, maar de echte schoonheid zit in de case: gemakkelijker en beter werken tegen lagere kosten. Zo geven we onze rol als business partner een nieuwe betekenis: partner van business management.”

 Willy Belshof (TMZ) Johan Kennis (Ricoh) Patrick Aben (Ricoh) Erwin Suthof (TMZ) Peter Spakman (Motion10)

Van links naar rechts: 

Willy Belshof (TMZ)
Johan Kennis (Ricoh)
Patrick Aben (Ricoh)
Erwin Suthof (TMZ)
Peter Spakman (Motion10)

Verstreken tijd: 11 jaar en 73 dagen
Ricoh Nederlan.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl